Ünlü model ve şarkıcı Ece Gürsel, koronavirüse yakalandı

Ünlü model ve şarkıcı Ece Gürsel, koronavirüse yakalandı. Gürsel, sosyal medya hesabından, “Bir yıl direndik ama koronavirüs buyurdu geldi bana" açıklamasında bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 24.03.2021 15:02
Değiştirme Tarihi: 24.03.2021 15:02
Ünlü model ve şarkıcı Ece Gürsel, koronavirüse yakalandı

Ünlü model ve şarkıcı Ece Gürsel, sosyal medya hesabından koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Koronavirüs testi yaptıran ve testi pozitif çıkan Ece Gürsel, yaşadığı süreci anlattı.

"İKİ GÜNDÜR YORUCU GEÇİRİYORUM"

Gürsel “Bir yıl direndik ama koronavirüs buyurdu geldi bana. İlk üç gün grip olacak gibi hissettim kendimi. Sadece kırgınlık vardı vücudumda. İlaçla geçirmeye çalıştım, çünkü herhangi bir belirti yoktu. Fakat pazar akşamı ateşim aşırı yükselince test yaptırdım. Ve test pozitif. İki gündür yorucu geçiriyorum” dedi.

"Arayan, mesaj atan dostlarıma teşekkür ediyorum" diyen Gürsel, "Konuşmak çok yorucu oluyor, nefes almak da zor... Çok kötü bir duyguymuş... Tez vakitte geçer inşallah!" açıklamasında bulundu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Şimdiye kadar hiç nikah masasına oturmayan manken ve şarkıcı Ece Gürsel, bunun nedenini açıkladı.

"KOLAY EVLENECEK BİRİ DEĞİLİM"

Ece Gürsel, "Birçok teklif aldım ama 'evet' yanıtını verseydim yanlış yapardım. Ben kolay evlenecek biri değilim. Boşanma ihtimalim büyük olduğu için nikahtan uzak durdum. Evlilik ciddi bir müessese, kaldıramayabilirdim. Açıkçası karşıma da fikirlerimi değiştirecek biri çıkmadı" dedi.