Ünlü manken Jordyn Woods içini gösteren transparan elbisesiyle olay oldu

Ünlü manken Jordyn Woods, tanıtım gecesinde giydiği içini gösteren transparan elbisesiyle sosyal medyayı adeta salladı. Frikik vermemek için büyük çaba sarf eden güzel yıldız, göğüslerini elleriyle kapattı.

Yayınlanma Tarihi: 16.10.2020 13:02
Değiştirme Tarihi: 16.10.2020 13:02
Ünlü manken Jordyn Woods içini gösteren transparan elbisesiyle olay oldu

Batı Hollywoord'da kendi markas için düzenlenen tanıtım gecesine katılan Jordyn Woods, giyidği transparan elbiseyle zor anlar yaşadı. İçini net bir şekilde gösteren elbisesiyle objektiflerden saklanmaya çalışan güzel yıldız, vücudunun bazı bölgelerini elleriyle kapatarak sakladı.

Bir dönem Kylie Jenner'ın en yakın arkadaşı olan Jordyn Woods, onun ablası Khloe Kardashian'ın nişanlısı Tristan Thompson ile yaptığı kaçamaktan sonra gündeme bomba gibi düşmüştü. Her iki genç kadın da birbirlerini hayatlarından çıkarmıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Geçen yıl gösteri dünyasının en çok konuşulan skandallarından birinin kahramanı olan Jordyn Woods, Batı Hollywood'da kendi markası için düzenlenen tanıtım gecesinde görüntülendi.

Özellikle büyük beden kadınlara yönelik giyim koleksiyonuyla bilinen markasının gecesinde Woods, yarı şeffaf bir kıyafet giydi. Görünümünü de üzerinde pırıltılı harflerle markanın adının yazılı olduğu bir maske ile tamamladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Jordyn Woods şeffaf kıyafeti giydi ama frikik vermemek için de epey çabaladı. Flaşlar patlayınca göğüslerini kapamaya çalışan ünlü ismin tanga tercihi ise dikkatlerden kaçmadı.