Ünlü ismin acı günü... Zeynep Koçak, babası Coşkun Koçak'a böyle veda etti!

Ünlü ismin acı günü... Zeynep Koçak, babası Coşkun Koçak'a böyle veda etti!
Yayınlanma Tarihi: 23.12.2019 16:22
Değiştirme Tarihi: 23.12.2019 16:22

Çok Güzel Hareketler Bunlar'dan hatırladığımız oyuncu Zeynep Koçak, hayatını kaybeden babası Coşkun Koçak'ı son yolculuğuna uğurladı. Zeynep Koçak, babasının vefat haberini Instagram sayfasından duygusal bir not ile duyurmuştu. 

Coşkun Koçak’ın dün Altunizade İlahiyat Camii’nde kılınan öğle namazının ardından Çengelköy’de toprağa verildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ünlü oyuncuyu acılı gününde arkadaşları yalnız bırakmadı. Zeynep Koçak ve annesi Güner Koçak taziyeleri kabul etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Cenaze törenine Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı, Hakan Akkaya, Bülent Emrah Parlak ve aile yakınları katıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

BABASINA BÖYLE VEDA ETTİ

Zeynep Koçak babasının vefat ettiğini şu sözlerle duyurmuştu, “İlk defa bu kadar büyük bir acı yaşıyorum. Nasıl başa çıkarım onu da bilmiyorum. Benim canım babam her şeyim huzur içinde uyu. Benim hayatta kalma rehberim sendin şimdi yerimi yönümü göremeden karanlıkta ilerliyorum. Seni çok seviyorum”

Haber ile ilgili metin girin!.

ZEYNEP KOÇAK KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

Gündeme gelen acı haber sonrası birçok kullanıcı Zeynep Koçak kimdir? Zeynep Koçak kaç yaşında? gibi soruların cevaplarını merak etmeye başladı. 27 Ağustos 1983 Ankara doğumlu olan Zeynep Koçak'ı Çok Güzel Hareketler Bunlar'daki oyunculuğuyla hatırlıyoruz. Ted Ankara Koleji ve Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Koçak öğrenim süresi boyunca klip ve kısa film yönetmenliği yaptı.

Kendisinin yazıp yönettiği Müdahale isimli kısa film birçok ünlü festivale katıldı ve ödül aldı. BKM Mutfak ekibine katılan son üyelerden biridir. Neşeli Hayat ve Çok Filim Hareketler Bunlar adlı filmlerde yer aldı. Kral TV Video Müzik Ödüllerinde Oğuzhan Koç ile birlikte en iyi film müziği ödülünü aldı.

BKM Mutfak bünyesinde özel günlerde skeçler yazıp oynadı. Kendisinin yazıp yönettiği kısa animasyon filmi TikTak, 2015 Cannes Film Festivali'nde en iyi dallarda ödül aldı. Aynı zamanda 52. Altın Portakal Film Festivali'nde En İyi Kısa Film adaylığı gösterdi.