Ünlü güzele büyük şok! Kilolarca bulundu

Ünlü güzele büyük şok! Kilolarca bulundu
Yayınlanma Tarihi: 16.07.2019 11:15 | Değiştirme Tarihi: 16.07.2019 11:15

İngiltere'de yaşayan 30 yaşındaki güzellik uzmanı Stephanie Nelson, uyguladığı çeşitli güzellik tedavileri ile sosyal medyada büyük ün kazandı.

Fakat ünlü güzellik uzmanı Stephanie Nelson bugünlerde bir başka konu ile gündemde. Stephanie Nelson 1.8 milyon dolar değerinde uyuşturucu madde taşıdığı sebebiyle tutuklandı. Bir çocuk annesi 30 yaşındaki kadının aracından 15 kg ağırlığında uyuşturucu madde tespit edildi.

Yedi yaşındaki bir oğlu olan Stephanie Nelson'un 5 aylık hamile olduğu ve Akdeniz'e kıyısı olan ülkelerde lüks yat partilerine katıldığı öğrenildi.15 kg'lik uyuşturucu geçtiğimiz ay Londra'da Stephanie Nelson'ın aracında yapılan aramada ele geçirildi. Araçta yapılan araştırmada uyuşturucu maddenin gizlenmesi için gizli bir böle oluşturulduğu anlaşıldı. 15 kg'lik uyuşturucu maddenin yüzde 83 saf kokainden imal edildiği saptandı.

Paketi Nelson'a daha önce uyuşturucu tedariği suçlamasıyla 10 yıl hapse mahkum edilen 3 çocuk babası 53 yaşındaki John Markham'ın verdiği tespit edildi. Olayla ilgili açıklama yapan Stephanie Nelson, eski erkek arkadaşının adına bir paket taşıdığını ve tehdit edildiğini öne sürdü.

Stephanie Nelson taşıdığı paketin içeriğini kontrol etmediğini söyledi. Markham ise kargoyu Nelson'a teslim ettiğini ve bu işten yalnızca 130 dolar aldığını iddia etti. Stephanie Nelson'ın iddialarını yeterince inandırıcı bulmayan davanın savcısı Statman, tutukluluk süresi boyunca 30 yaşındaki kadının hamileliğini en iyi şekilde sürdürebilmesi için gereken tüm imkanların sağlanması talimatını verdi. (hürriyet.com.tr)