Ünlü fenomen Nihal Candan hayatını eleştirenlere sert cevap verdi!

İşte Benim Stilim adlı moda yarışmasıyla adını tüm Türkiye'ye duyuran ve geçtiğimiz günlerde yeni bir işletme açan Nihal Candan, sosyal medya üzerinden hayat tarzıyla ilgili eleştiriler almaya devam ediyor. Nihal Candan son yaptığı paylaşımda ise kendisini eleştirenlere net cevap verdi.

Yayınlanma Tarihi: 23.09.2020 17:32
Değiştirme Tarihi: 23.09.2020 17:32
Ünlü fenomen Nihal Candan hayatını eleştirenlere sert cevap verdi!

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alan Nihal Candan, hayat tarzıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Takipçileri tarafından eleştirilen Nihal Candan, yaptığı son paylaşımla kendisini eleştirenlere net cevap verdi.

Geçtiğimiz aylarda Nihal Candan’ın sevgilisi Hakan Boy’un yüksek bir binanın terasından düşerek hastaneye kaldırılması gündeme gelmişti. Hastanede yaşam mücadelesi veren Hakan Boy’un evli olduğunun ortaya çıkmasından sonra fenomen yarışmacı eleştiri oklarının hedefi olmuştu.

Yarışma programlarıyla ünlenen Nihal Candan evli ve çocuk sahibi eski sevgilisinin yoğun bakımda olduğu süreçte eleştirilere cevap vermek için bir programa konuk olmuştu. Canlı yayında gözyaşlarına boğulan Nihal Candan’ın yaptığı itiraflar izleyenleri şoke etmişti. Fenomen yarışmacı zor günlerini atlattı ve hayatına istediği gibi devam edeceğini duyurdu.

Haber ile ilgili metin girin!.