Ünlü fenomen Cansu Taşkın'dan şok itiraf! '5 yaşındayken babam...'

Ünlü fenomen Cansu Taşkın, Lerzan Mutlu'nun Uçankuş TV'de sunduğu programa katılarak babasıyla yüzleşti. Güzel fenomen Cansu Taşkın'ın yaptığı açıklamalar programa adeta damga vurdu.

Yayınlanma Tarihi: 06.10.2020 11:14
Değiştirme Tarihi: 06.10.2020 11:14
Ünlü fenomen Cansu Taşkın'dan şok itiraf! '5 yaşındayken babam...'

Ünlü model ve Instagram fenomeni Cansu Taşkın'ın, Lerzan Mutlu'nun sunuculuğunu yaptığı programda babasıyla yüzleşmesi adeta olay oldu. Babası Hüseyin Taşkın'ın kızlarıyla görüşmek istemesi fakat kızlarının onunla görüşmek istemediğini dile getirmesi üzerine canlı yayında babasıyla yüzleşen Cansu Taşkın'ın itirafları olay oldu.

BABASIYLA YÜZLEŞTİ

Ünlü model bu gelişmenin üzerine canlı yayına telefon bağlantısı ile katılıp babası Hüseyin Taşkın ile yüzleşti.

BOĞAZINA BIÇAK DAYADI

Babası ile yıllardır görüşmediğini ve görüşmek istemediğini söyleyen ünlü isim, 5 yaşındayken babasının boğazına bıçak dayadığını ileri sürdü.

PARA KOPARMAK İÇİN ORTAYA ÇIKTI!

Taşkın, “Babam para koparmak için ortaya çıktı. Yıllar önce ondan bir şey istemek için aradığımda telefonu suratıma kapatmıştı. Babamdan hiçbir destek almadım. Ben çok küçük yaşlarda hem okuyup hem çalıştım. Babam için üzülüyorum, öbür tarafta ne yapacak acaba. Diğer kardeşlerimi tanımıyorum. Tanımakta istemiyorum. Ben iyi niyetimden dolayı savcılıktan şikayetimi geri çektim. Ama tekrar koruma kararı aldıracağım. Babamı tanıyorum o yüzden tanımadığım insana karşı bir bağ hissetmiyorum.” dedi.