Ünlü çiftin ilginç anları: Önce dişlerinin arasını temizledi sonra öpücüklere boğdu

Oyuncu Gerard Butler, meslektaşı Morgan Brown ile bir restoranda görüntülendi. Bir dargın bir barışık ilişki yaşadıkları bilinen çiftin objektiflere yansıyan görüntüsü de dikkat çekti. Butler ile bir hayli keyifli anlar yaşayan Brown, bir ara Butler'ın dişleri arasında kalan yemek artıklarını temizleyip onu öpücüklere boğdu. 

Yayınlanma Tarihi: 07.05.2021 13:15
Değiştirme Tarihi: 07.05.2021 13:15
Ünlü çiftin ilginç anları: Önce dişlerinin arasını temizledi sonra öpücüklere boğdu

Dünyaca ünlü oyuncu Gerard Butler, sevgilisi Morgan Brown ve arkadaşlarıyla öğle yemeği için Batı Hollywood'daki bir restoranda buluştu.  

Mekanın açık alanında oturan grup, keyfili vakit geçirdi. Butler'ın ellerini ve kollarını da kullanarak hararetli bir şeyler anlattı. Bu esnada Brown, sevgilisinin dişinde kalan yemek parçalarını temizledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Öğle yemeği sonrası arkadaşlarına veda eden ikili, otomobillerine giderken romantik dakikalar yaşadı. Gerard Butler ve Morgan Brown, arabaya binmeden önce birbirlerini öpücüklere boğdu.

AYRILDIKLARI İDDİA EDİLMİŞTİ

Öte yandan ünlü oyuncu, geçtiğimiz aylarda bir dargın bir barışık aşk yaşadığı Morgan Brown ile 6,5 yıllık ilişkisini sonlandırdığı öne sürülmüştü.

People'ın haberine göre; İkili, artık geri dönüşü olmayacak şekilde ayrılık kararı almıştı. Gerard Butler, 2014 yılından beri Morgan Brown ile aşk yaşıyor. İlişkilerinin ilk zamanlarında hiçbir sorun yaşamayan çift, 2016'da ayrılmış ancak Temmuz 2017'de yeniden bir araya gelmişti.