Ünlü çift düğünde kucak dansı yaptı! Olay görüntüler

Bir süre önce Travis Barker ile nişanlanan Kourtney Kardashian, sık sık müstehcen halleriyle gündeme geliyor. Ünlü çift bu sefer de katıldıkları düğünde kendilerine hakim olamadı.

Yayınlanma Tarihi: 15.11.2021 15:29
Değiştirme Tarihi: 15.11.2021 15:29
Ünlü çift düğünde kucak dansı yaptı! Olay görüntüler

Dokuz aydır birlikte olan Kourtney Kardashian ve Travis Barker bir süre önce nişanlanmıştı. Her fırsatta birbirlerini öpücüklere boğan, en özel anlarını bile paylaşan çifti kimse durduramıyor.

Kourtney Kardashian ve Travis Barker, geçtiğimiz akşam Simon Huck'ın düğünündeydi. Herkesin içinde rahat hareketleriyle dikkat çeken çift yine olay oldu. Barken önce sevgilisinin göğüslerini öptü. Ardından Kourtney Kardashian Travis Barker'ın kucağına çıktı.

Kimseyi umursamayan çiftin o anları sosyal medyada gündem oldu. Kourtney Kardashian'ın umarsamaz tavırları ve nişanlısının kucağında zıplayarak dans etmesi takipçilerini de rahatsız etti.

KUCAK DANSI HEDİYESİ

Blink-182 davulcusu Travis Barker'ın bir sonraki gece 46. yaşını girecek olması öncesi düğünde minik bir kutlama yapıldığı, nişanlısı Kourtney Kardashian'ın ise bu kucak dansını hediye amaçlı yaptığı iddia edildi.

Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin