Ünlü Bulgar model Djuliana Hani: Türkiye’yi çok seviyorum

Dünyaca ünlü Bulgar model Djuliana Hani, Türkiye’ye duyduğu sevgiye ilişkin samimi açıklamalarda bulundu. Instagram üzerinden yaptığı cüretkâr fotoğraf paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren güzel modelin, Türkiye’den birçok takipçisi bulunuyor. Djuliana Hani açıklamalarında; “Türkiye’yi çok seviyorum. Her tarafı doğal güzelliklerle sarılı. Türkiye hakkında araştırma yaptıkça yeni şeyler öğreniyorum ve öğrendikçe hayranlığım bir kat daha artıyor.” ifadelerine yer verdi. 

Yayınlanma Tarihi: 24.11.2021 10:09
Değiştirme Tarihi: 24.11.2021 10:09
Ünlü Bulgar model Djuliana Hani: Türkiye’yi çok seviyorum

“Türk İnsanı Çok Sıcakkanlı” 

Gerçek bir Türkiye ve Türk hayranı olan Bulgar model Djuliana Hani, açıklamalarında Türk insanına ilişkin değerlendirmelerde de bulundu. “Türk insanı çok sıcak kanlı. Çok hızlı iletişim kurabilip, çok hızlı samimi olabiliyor. Bizim kültürümüzde aynen bu şekilde. Bizler de çok çabuk samimi olabiliyoruz ve ayrıca misafirperverlik açısından da Türk insanı, Bulgar insanına oldukça fazla benziyor. “ şeklinde açıklamalarda bulunan ünlü model Djuliana Hani, her iki kültürün ortak özelliklerine değindi. 

“İstanbul Dünyanın En Güzel Şehirlerinden Biri” 

Ayrıca Türkiye’de en çok sevdiği şehirler ve bölgeler hakkında da açıklama yapan güzel model Djuliana Hani; “İstanbul dünyanın en güzel şehirlerinden biri. İstanbul hakkında araştırma yaparken çok köklü bir geçmişe sahip olduğunu öğrendim. Ayrıca öylesine tarihi bir şehir ki hemen her noktasında tarihi önemi olan bir yapıya ya da esere rastlamak mümkün. Tarihi ve kültürel dokuları olan yapıları çok seviyorum ve onları incelemek bana muhteşem bir haz veriyor.” İfadeleriyle İstanbul’a beslediği hayranlığı dile getirdi. 

İlgili Sayfalar: Magazin