Ünlü basketbolcularla 'NBA' hissini yaşatacak oyun: NBA 2K20

NBA, her yıl olduğu gibi bu yıl da birçok yeni oyun çıkardı. Bunlar arasında en dikkat çekeni, NBA 2K20. Öyle ki oyun sayesinde, Lebron James, Rosario Dawson, Idris Elba gibi dünyaca ünlü basketbolcularla NBA hissi yaşayabilirsin.  

Yayınlanma Tarihi: 26.08.2020 14:18
Değiştirme Tarihi: 27.08.2020 11:16
Ünlü basketbolcularla 'NBA' hissini yaşatacak oyun: NBA 2K20

NBA 2K20'deki yeni oyuncular ve hikaye moduyla ekran başında kendinizi NBA'nin yeni sezon oyuncusu gibi hissetmeniz mümkün hale getiriliyor. 

KENDİ KARAKTERİNİZİ YARATIN

MyCareer modu sayesinde Che, üniversite maçlarında dizinden hasar almasıyla basketbol hayatına sıfırdan başlıyor. Yani kendi Che karakterimizi yaratarak hikayeye başlıyoruz. Hikayenin içinde Lebron James, Thomas Middleditch, Idris Elba gibi isimler var. Tabii yıldız basketbolcularla birlikte hikaye daha da güzelleşiyor.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

SIFIRDAN TAKIM KURMA İMKANI

Sıfırdan bir takım kurup geliştirme imkanı sunan MyTeam’le kendi takımınızın adını ve hangi şehir olduğunu seçme şansınız da var. Öte yandan bu yıl oyuna MyGm ve MyLeague yanına yeni bir mod da geliyor; WNBA. Bu sayede ilk defa kadın basketbolcularla oyun oynanabiliyor. Sokak basketbol maçlarıyla veya çevrimiçi maçlarla oynayabilmek de cabası.

Haber ile ilgili metin girin!.

O halde harekete geçin ve hayalinizdeki takımı kurun, yönetin, olmak istediğiniz basketbolcuyu yaratarak oynayın.

Hemen buraya tıklayın ve ucuza alın... Ayrıca alışverişlerinizde 'Acunn10' kodunu kullanarak Acunn.com'a özel indirimden yararlanabilirsiniz.