Ünlü komedyen hayatını kaybetti

Komedyen ve televizyon sunucusu Rivers 81 yaşında New York'ta hayatını kaybetti. Geçen hafta kalbi duran Rivers, hastanede yaşam destek ünitesine bağlanmıştı.

Yayınlanma Tarihi: 04.09.2014 22:40
Değiştirme Tarihi: 04.09.2014 23:32
Ünlü komedyen hayatını kaybetti
ACUNN.COM DIŞ HABER

Amerikalı komedyen ve televizyon sunucusu Joan Rivers, 81 yaşında hayatını kaybetti. Kızı Melissa Rivers, yaptığı yazılı açıklamada geçen haftadan beri Mount Sinai hastanesinde tedavi gören annesinin yaşamını yitirdiğini belirtti. Rivers, geçen hafta kalp rahatsızlığı nedeniyle kaldırıldığı hastanede yaşam destek ünitesine bağlanmıştı. Melissa Rivers, annesinin insanları güldürmekten çok mutlu olduğunu kaydederek, "Son dileğinin bizim en kısa sürede tekrar gülebilmemiz olduğunu biliyorum" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.
Rusya'dan ABD'ye göçen bir ailenin çocuğu
Rusya’dan New York’a göç eden Yahudi bir ailenin çocuğu olarak 1933 yılında Brooklyn’de dünyaya gelen Rivers, 1950’li yıllarda sahne yaşamına başlamış ve ABD televizyonlarında birçok başarılı programa imza atmıştı. Rivers, kendi döneminin en başarılı kadın komedyenleri arasında gösteriliyordu.

Filistin çıkışı tepki çekmişti
Rivers, son olarak 'Filistinli çocuklar ölmeyi hak ediyor' sözleriyle büyük tepki çekmişti.

Haber ile ilgili metin girin!.
Öte yandan Joan Rivers'ın bir şov programı için evinde çekim yapıldığı sırada kameralar kayıttayken duş alan kızını cep telefonuyla çekmesi tartışmalara neden olmuştu.

Yaptırdığı çok sayıda estetik ameliyatla da adından söz ettiren Rivers, Türkiye'de de gösterilen Nip/Tuck dizisinde kamera karşısına geçmişti.

Haber ile ilgili metin girin!.
Etiketler: joan rivers - ABD - komedyen - ölüm