Umut Evirgen'den Serenay Sarıkaya bombası: Aşk yaşıyoruz!

İşletmeci Umut Evirgen ile birlikte olduğu iddia edilen Serenay Sarıkaya, iki ay önce "Böyle şeylerle uğraşmaktan, bu haberlerden sıkıldım" demişti. Ancak Umut Evirgen çok konuşulacak bir itiraf geldi.

Yayınlanma Tarihi: 05.11.2021 15:30
Değiştirme Tarihi: 05.11.2021 15:30
Umut Evirgen'den Serenay Sarıkaya bombası: Aşk yaşıyoruz!

Oyuncu Serenay Sarıkaya ile işletmeci Umut Evirgen'in aşk yaşadığı iddiaları gündemdeydi. Sarıkaya'nın, Evirgen'in sahibi olduğu mekana gittiği öne sürülmüştü. Ünlü işletmecinin, "içeride 5-6 müşterinin olduğu dakikalarda giriş yapan oyuncu için mekanı kapattığı" haberleri çıkmıştı. Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz eylül ayında basın mensuplarının "Hayırlı olsun diyelim mi?" sorusu üzerine, hakkında çıkan dedikodulara son noktayı koymuştu. Güzel oyuncu, "Yok arkadaşlar, sizin de dediğiniz gibi; bunlar iddia. Böyle şeylerle uğraşmaktan, bu haberlerden sıkıldım" ifadelerini kullanmıştı.

Umut Evirgen'den ise dün akşam şaşırtan bir açıklama geldi. Ünlü işletmeci, 'teve2 Magazin Masası' muhabirine güzel oyuncu ile birlikte olduğunu itiraf etti. 'teve2 Magazin Masası' muhabirinden görüntü almamasını rica eden Evirgen, "Benim mekanım dışında istediğin yerde görüntü al ama bu gecelik bizden görüntü alma" dedi. 32 yaşındaki işletmeci, muhabirin "O zaman aşkı kabul ediyor musunuz?" sorusuna ise "Evet, Serenay Sarıkaya ile aşk yaşıyoruz" şeklinde flaş bir cevap verdi.

 

İlgili Sayfalar: Magazin