Ümit Yesin'in son paylaşımı yürek burktu

Hayatını kaybeden usta oyuncu Ümit Yesin'in son paylaşımı takipçilerini duygulandırdı. 65 yaşında hayatını kaybeden Ümit Yesin'in İnstagram'da yaptığı son paylaşım adeta yürek burktu.

Yayınlanma Tarihi: 19.03.2019 15:21
Değiştirme Tarihi: 19.03.2019 15:24
Ümit Yesin'in son paylaşımı yürek burktu

65 yaşında hayata gözlerini yuman sevilen oyuncu Ümit Yesin tüm Türkiye'yi yasa boğdu. Yesin'in ölüm haberini meslektaşı Mustafa Avkıran, duygusal bir mesaj paylaşarak duyurdu.

Mustafa Avkıran Instagram hesabından şu ifadeleri kullandı: "İnsan bir ay içinde iki baba birden kaybeder mi? Kaybedermiş. Çok sevdim seni be benim Ümit ağabeyim. Devrin daim olsun."

SON PAYLAŞIMI YÜREK BURKTU

Hayatını kaybeden Ümit Yesin'in son paylaşımı ise yürek burktu. Yesin'in Instagram hesabında son olarak Yeşilçam'ın usta oyuncusu Ayşen Gruda'nın ölüm haberini paylaşması, görenleri derinden sarstı.

Haber ile ilgili metin girin!.

"Seninle birlikte nice yollar yaptık ama bu kez sonsuzluğa gidiyorsun.. Yüreğim acıyor...Hoşçakal arkadaşım, hoşçakal Ayşenim..."

(Ayşen Gruda 23 Ocak 2019'da hayatını kaybetti.)

CENAZESİ YARIN

Usta tiyatro ve dizi oyuncusu Ümit Yesin, geçirdiği kalp rahatsızlığı nedeniyle 1 ay aydır tedavi gördüğü hastanede bugün hayatını kaybetti. Cenaze namazı yarın (20.mart) sabah 11:00’de İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Kadıköy Haldun Taner Sahnesinde düzenlenecek olan törenin ardından öğlen namazına mütakip Şakir’in Camiinde (Altunizade) kılınacak. Cenaze namazından sonra Ümraniye Ihlamurkuyu mezarlığına defnedilecektir.