Uğur Yılmaz Deniz kimdir? Diskalifiye olan Uğur Yılmaz Deniz kaç yaşında, nereli?

Uğur Yılmaz Deniz’in MasterChef Türkiye’den diskalifiye edildiği açıklandı. Acun Ilıcalı tarafından yapılan son dakika açıklamaya göre yarışmacının sosyal medyada yaptığı rahatsız edici paylaşımlar nedeniyle yarışmadan çıkarıldığı duyuruldu. Bu açıklama üzerine Uğur Yılmaz Deniz kimdir merak edilmeye başlandı. İşte Uğur Yılmaz Deniz hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 21.11.2020 23:23
Değiştirme Tarihi: 21.11.2020 23:23
Uğur Yılmaz Deniz kimdir? Diskalifiye olan Uğur Yılmaz Deniz kaç yaşında, nereli?

Ekranların en çok izlenen yarışması MasterChef Türkiye’de son dakika gelişmesi yaşandı. Acun Ilıcalı, Twitter hesabından Uğur Yılmaz Deniz adlı yarışmacının sosyal medya hesabından yaptığı terbiye sınırları aşan paylaşımları nedeniyle MasterChef’te ilişiğinin kesildiğini açıkladı. MasterChef 2020 takipçileri, yapılan bu açıklama sonrasında Uğur Yılmaz Deniz’in hayat hikayesini araştırmaya başladı. Peki, Uğur Yılmaz Deniz kimdir, kaç yaşında, nereli?

MASTERCHEF UĞUR KİMDİR?

26 yaşındaki Uğur Yılmaz Deniz’in iki kardeşi vardır. Aşçılığa çok severek başlamadığını fakat öğrendikçe ilgisinin arttığını söyleyen Uğur Yılmaz, ilk iş tecrübesini küçük bir restoranda yaşamıştır. Her gün öğrendiği bilgilere yenilerini ekledikçe kendini geliştirdiğini fark eden Uğur Yılmaz Deniz, çalıştığı yerden ayrılıp İl Riccio Bodrum’da çalışmaya başlamıştır. Orada 7 İtalyan şef ile birlikte çalışma şansını yakaladığını ifade eden Uğur Yılmaz Deniz, iş hayatına cruise gemisi olan Mein Schiff 2’de devam ederek tecrübelerine bir yenisini daha eklemiştir.

6 aylık serüvenin ardından Türkiye’ye dönen Uğur Yılmaz Deniz, Kıbrıs Elexus Hotel’de işe başlamış fakat orada bilgilerinin köreldiğini fark eden Deniz, Katar’da çalışmaya karar vererek 2 sene boyunca orada aktif olarak mesleğini icra etmiştir.

MasterChef 2020’nin kadrosunda yer almaya hak kazanan Uğur Yılmaz Deniz, yarışmaya katılmayı çok istediğini ve kadroda yer aldığı için çok mutlu olduğunu ifade etmiştir.