Uğur Pektaş ve Şaziye İvegin neden Survivor'dan ayrıldı? Uğur Pektaş'a ne oldu?

Survivor 2020 ünlüler gönüllüler yarışmasında dün akşam şoke eden bir gelişme yaşandı. Ünlüler takımında yer alan Uğur Pektaş ve Şaziye İvegin yarışmadan ayrılmak zorunda kaldı. Birçok kişi Uğur Pektaş'a ne oldu? Yarışmadan neden ayrıldı? gibi aramalara yer verdi. İşte detaylar.

Yayınlanma Tarihi: 19.02.2020 09:47
Değiştirme Tarihi: 19.02.2020 12:02
Uğur Pektaş ve Şaziye İvegin neden Survivor'dan ayrıldı? Uğur Pektaş'a ne oldu?

Survivor dün akşam 2020 sezonunun ilk eleme konseyi ile ekranlardaydı. Gönüllüler adasından bir ismin SMS oylaması ile veda edeceği Survivor eleme konseyinde beklenmedik 2 veda birden yaşandı. Survivor 2005 sezonuyla yıldızı parlayan Uğur Pektaş'ın 2020 sezonu macerası beklenmedik bir şekilde sonlandı. Peki, Uğur Pektaş ve Şaziye İvegin neden Survivor'dan ayrıldı? Uğur Pektaş'a ne oldu?

UĞUR PEKTAŞ VE ŞAZİYE İVEGİN NEDEN YARIŞMADAN AYRILDI?

Eleme konseyi öncesi açıklamada bulunan Acun Ilıcalı, Survivor'un ilk bölümünde sakatlık yaşayan Uğur Pektaş ve Şaziye ile ilgili bilgiler verdi. Acun Ilıcalı; Doktor Metin Kuş'un yaptığı değerlendirmeler sonucunda Uğur Pektaş Survivor'a devam edemeyecek" dedi. Uğur Pektaş’ın yanı sıra Şaziye İvegün de dizindeki problem nedeniyle yarışmadan çekilmek zorunda kaldı.

Acun Ilıcalı Uğur Tektaş ve Şaziye İvegün’ün yerine 2 yarışmacının dahil olacağını duyurdu.