Uğur Pektaş kimdir? Survivor'a mı katılıyor?

Uğur Pektaş kimdir? Survivor'a mı katılıyor?
Yayınlanma Tarihi: 08.11.2019 11:03 | Değiştirme Tarihi: 08.11.2019 11:09

Acun Ilıcalı bir magazin programında yaptığı açıklamayla birlikte, Survivor'a yüzde 90 olarak katılacak ismin Uğur Pektaş olduğunu açıkladı. Peki, Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında yarışacak olan ikinci isim Uğur Pektaş mı oldu?

Acun Ilıcalı bir magazin programında yaptığı açıklamayla birlikte Survivor Ünlüler Gönüllüler'e yüzde 90 katılacak olan ikinci ismi açıkladı. Daha önce Survivor şampiyonu olan Uğur Pektaş bu yıl Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında yer alabilir. Acun Ilıcalı'nın açıklamalarının ardından Uğur Pektaş'ın kim olduğu sorgulanmaya başladı. Peki, Uğur Pektaş kimdir, kaç yaşındadır? İşte hayatı hakkında bilgiler.

Haber ile ilgili metin girin!.

ACUN ILICALI: SURVIVOR'DA YÜZDE 90 UĞUR PEKTAŞ YARIŞACAK

Acun Ilıcalı canlı yayında Survivor'da bu sene yarışacak 2. yarışmacının da adını açıkladı. Ilıcalı, Survivor'ın ilk şampiyonu ve Arka Sokaklar'da yıllarca rol almış oyuncu Uğur Pektaş'ın yüzde 90 ihtimalle yarışacağını belirtti. 

UĞUR PEKTAŞ KİMDİR?

Uğur Pektaş, 16 Nisan 1979, İstanbul doğumlu, Türk oyuncudur. Ekranlarda yayınlanan Survivor Türkiye yarışmasında birinci olduktan sonra oyunculuğa başladı. Kuşdili ve Düşler ve Gerçekler dizilerinde yer aldı. Arka Sokaklar dizisinde oynadı. 19 Haziran 2008'de kendisi gibi oyuncu olan Gamze Özçelik ile evlenmiştir. Murathan isminde bir oğulları olmuştur. Arka Sokaklar dizisinden Gamze Özçelik ile beraber ayrılmış; ancak İlker İnanoğlu'nun diziden ayrılmasından sonra diziye tekrar geri dönmüştür. İnanoğlu daha sonra yeni sezonla birlikte ekibe geri dönmüştür. Onunla birlikte eşi Gamze Özçelik'de diziye geri dönmüştür. Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar dizisinden ayrılmıştır.