Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Uğur ışılak'tan '37 bin TL' iddiasına yanıt

Uğur ışılak'tan '37 bin TL' iddiasına yanıt

Şarkıcı Uğur Işılak, darbe girişimi sonrası "Erzurum Belediyesi'nin kent meydanındaki programına katılmak için 37 bin TL para talep ettiği" yönündeki iddiaya yanıt verdi.

23.07.2016 15:38

Darbe girişiminin ardından Türkiye’nin dört bir yanında ‘Demokrasi Nöbeti' başladı. Bu nöbetlere bayrağını alıp sokağa çıkan vatandaşlarla birlikte ünlü isimler de katılıyor. Uğur Işılak da ilk günden beri meydanlarda demokrasi vurgusu yapıyor. Ancak ünlü şarkıcı ile ilgili sosyal medyada yayılan bir iddia şaşkınlık yarattı.

"Ersurum Belediyesi'nin kent meydanındaki programına davet edildiği ve 37 Bin TL para istediği" iddiasına Uğur Işılak'tan yanıt gecikmedi.    

'Topraklarımda öleceğim' dedi, annesiyle vedalaştı

"DEMOKRASİ NÖBETİ İÇİN PARA ALAN ŞEREFSİZDİR"
Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan Işılak, "Bu süreçte 'Demokrasi Nöbeti' programlarında sahne için para alan sanatçı şerefsizdir. Almayana aldı diyerek iftira atan da namussuzdur" ifadelerini kullandı.

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ise yine twitter'dan, "Uğur Isılak kardeşimiz karşılık beklemeksizin şehrimize verilen Milli Mücadele Nöbetine iştirak etmiştir. Kendisine teşekkür ediyorum" mesajını yayımladı.

Bu süreçte "demokrasi nöbeti" programlarında sahne için para alan sanatçı şerefsizdir. Almayana aldı diyerek iftira atan da namussuzdur.

— Uğur Işılak (@ugur_isilak) 22 Temmuz 2016
Yorumlar | 0
üye profil