Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Uğur Işılak darbe girişimi gecesi yaşananların klibini yaptı

Uğur Işılak darbe girişimi gecesi yaşananların klibini yaptı

Şarkıcı Uğur Işılak, darbe girişimine tepki amacıyla 'Yeniden Diriliş' isimli bir parça besteledi. Şarkı için 15 Temmuz gecesi çekilen görüntülerle bir klip hazırlandı.

21.07.2016 08:01

Söz ve müziği Uğur Işılak'a ait olan 'Yeniden Diriliş' isimli parçanın klibi, sosyal medyada yayınlanmaya başladı.

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; ünlü şarkıcı, 'Vatan İçin Nöbetteyiz' sloganıyla başlayan klip ve parça için şunları söyledi:"Yaşananları hafızalarda taze tutmak için, 'Bu duygularımız kaybolmasın, 20 sene sonra da bunları tekrar hatırlayalım' diyerek böyle bir eser yapma ihtiyacı duyduk. İnsanlarımızla, sevenlerimizle ve darbeye maruz kalan herkesle bunu paylaşmak istedik."

'İŞTE 'YENİDEN DİRİLİŞ'İN SÖZLERİBu vatan, bu millet derdimiz bizimBölünmez bir bütün yurdumuz bizimYurdumuz yurdumuz yurdumuz bizimDurmadan yorulmadan yürüyelim aşk ileMüjde dolu bu yolda kutsal her çileDavamız diriliştir, dava hakka eriştirYeniden yükseliştir haydi el eleCanımız bu yurda borcumuz bizimAy yıldızla karılmış harcımız bizimHarcımız harcımız harcımız bizimDurmadan yorulmadan yürüyelim aşk ileMüjde dolu bu yolda kutsal her çileDavamız diriliştir, dava hakka eriştirYeniden yükseliştir haydi el ele

Yorumlar | 0
üye profil