Uğur Güneş ile birlikte olduğu iddia edilen Reyhan Cansu kimdir?

Uğur Güneş ile birlikte olduğu iddia edilen Reyhan Cansu kimdir sorusunun yanıtı birçok kişi tarafından sorgulanmaya başladı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yakışık oyuncusu Uğur Güneş'in, Reyhan Cansu ile birlikte olduğu öne sürüldü. Peki, Reyhan Cansu kimdir? Kaç yaşındadır?

Yayınlanma Tarihi: 14.11.2019 15:32
Değiştirme Tarihi: 14.11.2019 15:32
Uğur Güneş ile birlikte olduğu iddia edilen Reyhan Cansu kimdir?

Uğur Güneş’in, şarkıcı Reyhan Cansu ile aşk yaşadığı iddia ediliyor. Yakışıklı oyuncunun, en son ‘Burası Türkiye’ şarkısı ile dikkat çeken Reyhan Cansu ile olan aşkını, herkesten gizlemeyi başardığı da öne sürülüyor. Peki, Reyhan Cansu kimdir? Kaç yaşındadır?

REYHAN CANSU KİMDİR?

İzmirli olan Reyhan Cansu, dokuz yaşında bale eğitimi almaya başladı. 11 yaşına geldiğinde Dokuz Eylül Üniversitesi devlet konservatuarı yetenek sınavlarını kazandı ve eğitim aldı. Küçük yaşta başlayan eğitimlerine sahne sanatları, görsel sanatlar ve özel Türk müziği dersleri alarak devam etti.

Cansu, bir dönem televizyonlarda oğlunun kaybolduğu haberleriyle gündeme gelmişti. Ünlü şarkıcı, 2008 yılında ünlü futbol antrenörü Levent Eriş ile evlendi ve 2014 yılında evlilikleri son buldu. Ünlü ismin bir de oğlu bulunuyor. Şarkıcının; Adam Mısın Sen 2015, Zannettim ki 2015, Kadehinde Zehir Olsa 2015, Kumanda 2018 adında şarkıları bulunuyor.