Uğur Akkuş Ebru Şallı için kesenin ağzını açtı: Beverly Hills'ten 15 milyon dolarlık malikane

Geçtiğimiz aylarda iş insanı Uğur Akkuş ile dünyaevine giren Ebru Şallı'ya, eşinden fiyatıyla dudak uçuklatacak cinsten bir malikane satın alındı. Jestleriyle Ebru Şallı'yı sürekli şaşırtmayı başaran Uğur Akkuş'un ABD Beverly Hills'ten aldığı evin değerinin 15 milyon dolar olduğu belirtildi. 

Yayınlanma Tarihi: 30.11.2019 16:08
Değiştirme Tarihi: 30.11.2019 16:08
Uğur Akkuş Ebru Şallı için kesenin ağzını açtı: Beverly Hills'ten 15 milyon dolarlık malikane

Ebru Şallı ile Uğur Akkuş, üç ay önce dünyaevine girmişti. Evlendikten sonra sık sık eşine aldığı hediyelerle gündeme gelen Akkuş, yine kesenin ağzını açtı.

15 MİLYON DOLARA MALİKANE SATIN ALDI!

Uğur Akkuş, ABD’nin Kaliforniya eyaletindeki Los Angeles’ın Beverly Hills bölgesinde Şallı için malikane satın aldı.

Haber ile ilgili metin girin!.
İş insanının, açık artırmayla satılan saray yavrusunu 15 milyon dolara (86 milyon TL) aldığı öğrenildi. Yoğun iş temposundan zaman buldukça çocuklarıyla Beverly Hills’e gidecek çiftin aşk yuvalarında; 12 oda, iki havuz, özel bir spor salonu ve tenis kortu bulunuyor.

Öte yandan dünyaca ünlü sanatçıların tercih ettiği bölgede, Jennifer Lopez, Angelina Jolie ve Madonna gibi birçok isim oturuyor. Akkuş, düğün öncesi Şallı’ya 200 bin TL’lik tek taş ve evlendikten sonra ise Bebek’teki milyon dolarlık villasının tapusunu hediye etmişti.

UĞUR AKKUŞ KİMDİR?

Uğur Akkuş, 1984 yılında dünyaya geldi. Eğitimine Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde tamamladıktan sonra Almanya Essen-Duisburg Üniversitesi'ne kayıt oldu ancak eğitimine ara verip ticarete atıldı.

Dış ekonomik ilişkiler kurulu Kuveyt iş konseyi başkan yardımcılığı, Suudi Arabistan iş konseyi başkan yardımcılığı, Türk Amerikan iş adamları derneği yüksek istişare kurulu üyeliği görevinde bulundu. Ayrıca KUVİD Derneği kurucu üyeliği ve yönetim kurulu üyeliği yaptı..

İstanbul Boğaziçi Eğitim ve Kültür Vakfı, başkanı ve yönetim kurulu üyelik görevi halan sürdüren Uğur Akkuş, iyi derecede İngilizce, Almanca, Fransızca ve Arapça bilmektedir.