Ufuk Özkan ile Nazan Güneş tek celsede boşandı

Geniş Aile, Zengin Kız Fakir Oğlan, Hayat Bazen Tatlıdır ve Kalk Gidelim gibi birçok başarılı projede başrolü oynayan Ufuk Özkan, 17 yıllık eşi Nazan Güneş'ten tek celsede boşandı. Eren adında bir de oğulları olan çiftten Özkan, sosyal medya hesabından birbiriyle olan fotoğraflarını silmedi.

Yayınlanma Tarihi: 04.08.2022 09:46
Değiştirme Tarihi: 04.08.2022 09:46
Ufuk Özkan ile Nazan Güneş tek celsede boşandı

Geniş Aile dizisinde canlandırdığı 'Cevahir' karakteriyle yıldızı parlayan oyuncu ve sunucu Ufuk Özkan, zengin Kız Fakir Oğlan, Hayat Bazen Tatlıdır ve Kalk Gidelim gibi projelerle de adını duyurmaya devam etti. Başarılı isim, 'Geniş Aile'den sonra çok sayıda dizi ve filmde rol aldığını belirterek, sokakta gören insanların hala kendisine 'Cevahir' diye seslendiğini söyledi.

"BENİ ONORE EDEN BİR ŞEY"

Ufuk Özkan, "Bundan 6 sene önce 'Cevahir' karakteriyle 'Geniş Aile'de çok sevildik ve çok beğenildik. Aradan 6 sene geçti. Onun üzerine 4 tane dizi yaptım, hepsi de çok uzun sürdü. Sinema filmleri yaptım, yarışmalar yaptım, ama hala hangi dizide oynarsam oynayayım, hangi yarışmayı sunarsam sunayım, hangi filmde oynarsam oynayayım sokakta insanlar 'Cevahir' diye çağırıyor. Bu benim için beni onure eden bir şey. Rahmetli Kemal Sunal yıllarca 'Şaban' karakterini canlandırdı. Tabii bizim 40-80 fırın ekmek yememiz lazım o mertebeye çıkabilmemiz için. Yapışsın kalsın. Böyle bir şey yapışsın insanın üzerine" şeklinde konuştu.

Ufuk Özkan, Sercan Kısmet’in sorularını yanıtlamıştı. “Komedinin sizdeki yeri nedir?” sorusuna yanıt veren oyuncu şöyle söylemişti:

Komedi bence hayatın içinde olan bir şey. Hayatta acılar gibi sevinçler ve mutluluklar da var. Sanatta bunu adı komedi. Hayat için sevinçler ve mutluluklar ne kadar önemliyse benim için de komedi o kadar önemli.

SESSİZ SEDASIZ BOŞANDILAR

Öte yandan ünlü oyuncu ve sunucu Ufuk Özkan, 2005 yılında evlendiği Anadolu Ateşi’nin başarılı dansçılarından Nazan Güneş'ten boşandı. Eren adında bir de oğulları olan çift, anlaşmalı olarak evliliklerini noktaladı. İstanbul Adliyesi 8. Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmada ikili, yollarını anlaşmalı olarak sessiz sedasız ayırdı.

FOTOĞRAFLARI SİLMEDİ

Son dönemde fazla kilolarından kurtulan ve “Ah Be Birader” filminde kamera karşısına geçen Özkan, eşiyle mutlu günlerinden çekilen fotoğraflarını da sosyal medya sayfasından kaldırmadı.

 

İlgili Sayfalar: Magazin