Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ufuk Bayraktar: Bir değil iki asker şehit oldu

Ufuk Bayraktar: Bir değil iki asker şehit oldu

'Dağ 2' filminde rol alan asker Yunus Emre Uçar'ın şehit olduğu ortaya çıkmıştı. Filmin oyuncularından Ufuk Bayraktar bilinmeyen bir gerçeği daha açıkladı.

15.11.2016 10:20

Oyuncu Ufuk Bayraktar, rol aldığı yeni filmi 'Dağ 2' ile ilgili bilinmeyen bir gerçeği açıkladı.

4 Kasım tarihinde vizyona giren 'Dağ 2' filminin başrol oyuncusu Ufuk Bayraktar, iki hafada 750 binin üzerinde sinema severi salonlara çeken yapım hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"Filmde rol alan askerlerden ikisi şehit oldu"
NTV'ye konuşan ünlü oyuncu, "Filmde rol alan asker arkadaşlarımızdan bir değil, iki tanesi şehit oldu diye biliyorum. Bana mesaj atanlar oldu. Bunlardan biri bizimle fotoğraf karesine giren'Yunus Emre Uçar' kardeşimizdi. Allah tüm şehitlerimize rahmet eylesin, mekanları cennet olsun. Onun haricinde bilemediklerimiz de olabilir çünkü film çekilirken sadece denk geldiklerimiz ve bildiklerimiz onlar ama filmin çoğu alanında yer alan gerçek komandoların bizden bir hafta-10 gün sonra eğitimlerini tamamlayarak ülkenin değişik yerlerine göreve gittiklerini biliyoruz. Oralarda gerçek mücadelelere devam ediyorlar" ifadelerini kullandı.

yunus emre uçar

"Dağ 3" filmi gelecek
35 yaşındaki aktör, "Şu anki duruma göre üçüncü film gelecek gibi görünüyor. Bende isterim tabiki. Karşılığını bulmuş ve seyircinin sevdiği, memnuniyetini anlatırken kelime bulamadığı, tarif bulamadığı bir filmin üçüncüsünü yapmamak biraz hakaret olur seyirciye. Birinci filmde biz bunu bırakıyoruz deseydik ikinciyi yapmasak olurdu. Bu bir kuraldır ama biri yaptık ikiyi yaptık üçü yapmıyoruz, o biraz ego falan başka şeyler girer devreye. Üç bir kıstastır, orada bir kırılma noktası var" dedi.

Yorumlar | 0
üye profil