Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Üçüncü çocuğa sıradışı isim!

Üçüncü çocuğa sıradışı isim!

Megan Fox, üçüncü kez anne olurken, oğluna verdiği isim olay yarattı.

11.08.2016 15:10

30 yaşındaki “Ninja Kaplumbağalar” yıldızı Megan Fox, E! News’e göre 4 Ağustos’ta doğum yaptı. Brian Austin ve Fox çifti, erkek bebeklerine sıra dışı bir isim verdi. Bebeğin adı Journey River Green, yani "Yeşil Irmak Seyahati".  Çiftin üç yaşında Noah ve iki yaşında Bodhi olmak üzere iki çocukları daha var.

Haber ile ilgili metin girin!.

Megan Fox’un üçüncü kez hamile olduğu haberini bu yılın başında babası Franklin Fox vermişti.

Fox, “Megan harika bir anne ve üç oğlan çocuk annesi olacağına inanamıyorum. Büyükbaba olmak mükemmel bir deneyim ve bizi birbirimize daha da yaklaştırıyor” paylaşımını yapmıştı.Megan Fox geçen yıl boşanacaklarını açıklamış ancak daha sonra hamile olduğu öğrenilince bebeğin bir başkasından olabileceği konuşulmuştu. Ancak UsWeekly’ye konuşan çifte yakın bir kaynak, “Tamamen birbirlerine döndüler” yorumunu yaptı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kaynak, “Megan geri döndü ve bir daha boşanmadan söz etmedi. Birlikte Malibu’ya taşındılar ve mümkün olduğunca birlikte özel zaman geçirmeye çalışıyorlar” dedi.“Transformers” filmiyle ününü pekiştiren Fox, geçen yıl ağustos ayında beş yıllık eşinden boşanacağını duyurmuştu. Ancak çiftin, nisan ayında üçüncü çocuklarının olacağı haberiyle tekrar bir araya geldikleri öğrenilmişti.

Yorumlar | 0
üye profil