Üç Kuruş'un Leyla'sı Aslıhan Malbora'dan olay yaratan pozlar! Dekoltesiyle nefes kesti...

Yeni yayınlanmaya başlayan Üç Kuruş dizisinde Leyla karakterini canlandıran Aslıhan Malbora, dizinin ilk bölümünde kıvrak dansıyla sosyal medyayı sallamıştı. Aslıhan Malbora'nın özel hayatındaki paylaşımları dikkat çekmeye başladı. Güzelliğiyle büyüleyen ve düzgün fiziğiyle mest eden Aslıhan Malbora, pozlarıyla adeta nefes kesiyor.

Yayınlanma Tarihi: 04.11.2021 13:01
Değiştirme Tarihi: 04.11.2021 13:01
Üç Kuruş'un Leyla'sı Aslıhan Malbora'dan olay yaratan pozlar! Dekoltesiyle nefes kesti...

Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Ercan Kesal, Mustafa Kırantepe ve Uğur Yıldıran gibi isimlerin rol aldığı Üç Kuruş dizisi Show TV ekranında yayınlandı. 

Kıvrak dansıyla hayran bırakmıştı! Üç Kuruş'un Leyla'sı cesur pozlarıyla mest etti! - Sayfa 3

Dizide Kartal'ın kardeşi Leyla'yı canlandıran Aslıhan Malbora, Üç Kuruş'un ilk bölümüne dans performansıyla damga vurdu.

Kıvrak dansıyla hayran bırakmıştı! Üç Kuruş'un Leyla'sı cesur pozlarıyla mest etti! - Sayfa 2

Dizinin ilk bölümünde izleyicinin dikkatini çeken güzel oyuncu sosyal medyada da pozlarıyla nefes kesiyor.

Malbora, oyunculuktaki başarısının yanı sıra güzelliği ile de hayranlarının yakın markajında. Üç Kuruş'u hazırlık sürecinden itibaren çok keyif aldığı bir iş olarak gören Malbora, dizi için barmenlik eğitiminin yanında Uraz Kaygılaroğlu ile Roman dansı dersi aldığını da dile getirdi.

Mafya lideri Kartal'ın kardeşi Leyla rolünü güzel oyuncu şöyle anlatmıştı; "Leyla çok akıllı, okumuş ve manipülatif bir karakter. Aslında kendine mahalle dışında bir hayat kurmaya çalışmış fakat maruz kaldığı ırkçılıktan dolayı kendini yine mahallede bulmuş"

İşte Malbora'nın Instagram pozları;

Kıvrak dansıyla hayran bırakmıştı! Üç Kuruş'un Leyla'sı cesur pozlarıyla mest etti! - Sayfa 6Kıvrak dansıyla hayran bırakmıştı! Üç Kuruş'un Leyla'sı cesur pozlarıyla mest etti! - Sayfa 7Kıvrak dansıyla hayran bırakmıştı! Üç Kuruş'un Leyla'sı cesur pozlarıyla mest etti! - Sayfa 8Kıvrak dansıyla hayran bırakmıştı! Üç Kuruş'un Leyla'sı cesur pozlarıyla mest etti! - Sayfa 9Kıvrak dansıyla hayran bırakmıştı! Üç Kuruş'un Leyla'sı cesur pozlarıyla mest etti! - Sayfa 11Kıvrak dansıyla hayran bırakmıştı! Üç Kuruş'un Leyla'sı cesur pozlarıyla mest etti! - Sayfa 16

İlgili Sayfalar: Magazin