Üç Kuruş dizisinin Leyla'sı Aslıhan Malbora'dan dans şov! Güzelliğiyle herkesi büyüledi...

Show TV ekranlarında dün gece ilk bölümüyle ekranlara gelen Üç Kuruş dizisinin güzel oyuncusu Aslıhan Malbora, güzelliğiyle herkesi büyüledi. Dizinin ilk bölümünde Roman dansıyla herkesi ekran başına kilitleyen güzel oyuncuya sosyal medyadan övgü dolu mesajlar yağdı.

Yayınlanma Tarihi: 02.11.2021 10:49
Değiştirme Tarihi: 02.11.2021 10:49
Üç Kuruş dizisinin Leyla'sı Aslıhan Malbora'dan dans şov! Güzelliğiyle herkesi büyüledi...

Show TV'nin Ay Yapım imzalı yeni dizisi Üç Kuruş, ilk bölümüyle 1 Kasım Pazartesi akşamı ekrana geldi. Mafya lideri Kartal ile Organize Şube'de komiser Efe çevresinde geçen olaylar konu alındığı Üç Kuruş'un ilk bölümündeki Leyla'nın dans sahnesi dikkat çekti.

Aslıhan Malbora'nın canlandırdığı Leyla karakteri, Roman mahallesindeki düğünde dans yeteneğini gösterdi. Kartal'ın kardeşi olan Leyla, Organize Şube'de komiser olan Efe'ye olan ilgisini de belli etti. Yeni rolü için uzun süre Roman dansı dersi de alan güzel oyuncu, düğün sahnesindeki dansıyla izleyenlerin beğenisini topladı.

Üç Kuruş (7)(2)

ÜÇ KURUŞ'TAKİ ROLÜNÜ BÖYLE ANLATTI

Kartal'ın kız kardeşi 'Leyla' karakteriyle izleyici karşısına çıkan genç kuşağın dikkat çeken isimlerinden Aslıhan Malbora karakterini "Leyla çok akıllı, okumuş ve manipülatif bir karakter. Aslında kendine mahalle dışında bir hayat kurmaya çalışmış fakat maruz kaldığı ırkçılıktan dolayı kendini yine mahallede bulmuş." sözleriyle özetledi. 'Üç Kuruş'u hazırlık sürecinden itibaren çok keyif aldığı bir iş olarak gören Malbora, dizi için barmenlik eğitiminin yanında Uraz Kaygılaroğlu ile Roman dansı dersi aldığını da dile getirdi.

Başlıksız-9

ASLIHAN MALBORA KİMDİR?

Aslıhan Malbora, 27 Mart 1995 tarihinde Afyon´da doğmuştur. İlkokul ve ortaokul eğitimlerini memleketi olan Afyon´da tamamlamıştır. Daha sonra İstanbul´a gelip, İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda ve Kimya Mühendisliği bölümünde okumuştur. Üniversite yıllarında oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. İlk olarak Akademi 35.5 Sanat Evi´nde eğitim almış, ardından ise oyunculuk yapmaya başlamıştır.

İlk olarak kariyerine 2017 yılında Seven Ne Yapmaz isimli dizi ile adım atmış, ardından ise Kalbimin Sultanı dizisinde oynamıştır. 2019 yılında rol aldığı Her Yerde Sen dizisinde sergilediği oyunculuk performansı ile dikkat çekmiştir. Bu zamana kadar çok sayıda dizi projesinde yer alan ünlü oyuncu, ilk filmini 2020 tarihinde Aile Hükümeti filmi ile gerçekleştirdi.

İlgili Sayfalar: Magazin