Üç Kuruş dizisi ne zaman başlayacak? Üç Kuruş dizisi oyuncuları kimler?

Üç Kuruş dizisi ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı, diziseverler tarafından sorgulanmaya başladı. Çukur dizisi hayranlarının merakla beklediği Üç Kuruş dizisinin 1. bölüm tanıtımı yayınlandı. Dizinin oyuncu kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Ercan Kesal, Mustafa Kırantepe gibi birçok deneyimli isim yer alıyor. Peki, Üç Kuruş dizisi ne zaman başlayacak? Üç Kuruş dizisi oyuncuları kimler?

Yayınlanma Tarihi: 28.10.2021 10:14
Değiştirme Tarihi: 28.10.2021 10:14
Üç Kuruş dizisi ne zaman başlayacak? Üç Kuruş dizisi oyuncuları kimler?

Üç Kuruş dizisinin yayın tarihi birçok dizisever tarafından sorgulanmaya başladı. Sezonun iddiali yapımları arasında yer alan Üç Kuruş dizisinin 1. bölüm tanıtımı yayınlandı. Dizinin ilk bölüm tanıtımında Kartal (Uraz Kaygılaroğlu) ve Efe'nin (Ekin Koç) karşı karşıya geliyor. İkilinin kavgası gerilim dolu anlara sahne oluyor. Peki, Üç Kuruş dizisi ne zaman başlayacak? Üç Kuruş dizisi oyuncuları kimler?

ÜÇ KURUŞ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Bugüne kadar yayınlanan tanıtımlarıyla dikkatleri üzerine çeken ve büyük ilgi uyandıran dizi 1 Kasım Pazartesi akşamı izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Merakla beklenen dizinin yayın tarihi ise nefes kesen bir tanıtımla duyuruldu

Sezonun en iddialı yapımları arasında gösterilen ‘Üç Kuruş’, Pazartesi akşamı başlıyor. Dizinin başlamasına sayılı günler kala ilk bölümden heyecan uyandıran yeni bir tanıtım izleyiciyle buluştu.

Kartal (Uraz Kaygılaroğlu) ve Efe'nin (Ekin Koç) karşı karşıya geldiği tanıtımda ikilinin kavgası gerilim dolu anlara sahne oluyor.

İrfan (Diren Polatoğulları) karakteri gizemli havasıyla akıllarda soru işareti yaratırken Kartal, Efe ve İrfan'ın hikayesinde izleyiciyi nelerin beklediği ise şimdiden büyük bir merak konusu haline geliyor.

ÜÇ KURUŞ DİZİSİ OYUNCULARI

Senaryosunda Damla Serim, Murat Uyurkulak ve Eset Akçilad’in imzası bulunan, Sinan Öztürk yönetmenliğindeki ‘Üç Kuruş’un kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Ercan Kesal, Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Melissa Yıldırımer, Aytaç Uşun, Süreyya Kilimci, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Yolcu, Erkan Üçüncü, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Ömer Çobanoğlu ve Ömer Civan Şit gibi genç kuşağın öne çıkan oyuncuları ile usta isimler buluşuyor.

‘Üç Kuruş’, Pazartesi saat 20.00'de Show TV'de!

İlgili Sayfalar: Magazin