Üç kez evlenip boşandı, mutluluğu bir kadında buldu!

Hollywood'un ünlü yıldızlarından Demi Moore'un hayatı geçtiğimiz yıl ilginç bir şekilde değişti. Moore'un fotoğraflarını görenler şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar...

Yayınlanma Tarihi: 31.07.2019 10:39
Değiştirme Tarihi: 31.07.2019 11:47
Üç kez evlenip boşandı, mutluluğu bir kadında buldu!

İddialara göre, daha önce üç kez evlenen ve bütün evlilikleri boşanmayla sona eren yıldız, mutluluğu bir hemcinsinde buldu. İki kadın, henüz 2 yaşındaki bir çocuğu da birlikte büyütüyor.

Bu iddialarda sözü geçen kişi bir dönem Hollywood'un paylaşılamayan yıldızlarından biri olan Demi Moore. 56 yaşındaki üç çocuk annesi Moore'un hayatını tamamen değiştirdiği, Sırp asıllı moda tasarımcısı Masha Mandzuka ile birlikte yaşadığı ileri sürülüyor.

Moore ise bu iddialar hakkında bir kez bile ağzını açıp tek kelime etmedi. Çiftin sık sık birlikte görüntülendiği küçük kız çocuğu hakkında da iki farklı iddia var. Bunlardan birine göre bu küçük kız Masha Mandzuka'nın çocuğu. Ama Moore ona tıpkı ikinci bir anne gibi bakıyor.

Bir diğer iddiaya göre de Demi Moore ve Masha Mandzuka bu çocuğu birlikte evlat edindi.

Demi Moore'un otomobilindeki bebek koltuğu ise yine kafaları karıştırmaya devam ediyor.

Masha Mandzuka'nın anavatanı olan Belgrad'da yayınlanan gazetelerin iddiasına göre ikili romantik bir ilişki yaşıyor. Bu ilişki de bir önceki yılın temmuz ayında başladı.

Demi Moore'un birlikte olduğu iddia edilen Masha Mandzuka, Rihanna, Drew Barrymore, Anne Hathaway gibi ünlüleri giydiren bir moda firmasının ortaklarından. 

Demİ Moore ilk evliliğini soyadını hala taşıdığı Freddie Moore ile genç yaşta yaptı. Daha sonra Bruce Willis ile evlendi. Üç çocuğu olan çiftin 1987'de başlayan evliliği 2000 yılında bitti. Moore son olarak 2005 ile 2013 arasında Ashton Kutcher ile evliydi. (Hürriyet)