Twitter'ı çalkalayan iddia! Çocuklar Duymasın'ın Çaycı Hüseyin'i Alparslan Özmol koronavirüsten öldü

Twitter'da sürekli öldüğü yönünde haberler çıkan 'Çaycı Hüseyin' karakteriyle tanınan Alparslan Özmol'un bu sefer de koronavirüsten öldüğü ileri sürüldü. Oyuncunun ölüm haberi Twitter'da trend olurken binlerce kişi tiye alan paylaşımlar yaptı.

Yayınlanma Tarihi: 27.02.2020 13:43
Değiştirme Tarihi: 27.02.2020 13:43
Twitter'ı çalkalayan iddia! Çocuklar Duymasın'ın Çaycı Hüseyin'i Alparslan Özmol koronavirüsten öldü

Çocuklar Duymasın dizisindeki Çaycı Hüseyin karakteriyle ünlenen Alparslan Özmol'un hakkında çıkan 'öldü' haberlerine bir yenisi daha eklendi. Hakkında sürekli ölüm haberleri çıkan oyuncunun son olarak da koronavirüsten öldüğü iddia edildi.

"KORONAVİRÜSTEN ÖLDÜ"

Sosyal medyada bazı kişiler tarafından zaman zaman ortaya atılan 'Çaycı Hüseyin öldü' haberleri Twitter'da yeniden gündem oldu. Dünya gündeminde Coronavirüs salgını nedeniyle birçok kişi hayatını kaybederken Özmol'un da Korona virüs nedeniyle hayatını kaybettiği söylentisine Twitter'dan yorum yağdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

"BU SENE ÇOK ERKEN ÖLDÜ"

Sosyal medya hesabı Twitter'da Türkiye gündeminin birinci sırasına yerleşen Alpaslan Özmol'un koronavirüs nedeniyle öldüğü haberleri birçok sosyal medya kullanıcı tarafından tiye alındı. Oyuncu için "Abi cenazene gelemedim, bir daha ki ölüşüne artık", "Birçok sebepten ölen Çaycı Hüseyin koronavirüsten öldü" ve "Bu sene çok erken öldü" gibi paylaşımlar yapıldı.

İşte o paylaşımların bazıları...

Haber ile ilgili metin girin!.