TV8'in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir'e yeni transfer! Ebru Cündübeyoğlu Doğduğun Ev Kaderindir'de...

TV8’de yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ilgi gören OGM Pictures’ın yapımını, Onur Güvenatam’ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda da Çağrı Bayrak’ın oturduğu “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisine yeni bölümde Ebru Cündübeyoğlu katılıyor. Başrollerini Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol'un paylaştığı dizi her Çarşamba saat 20:00'de TV8 ekranlarında sevenleriyle buluşuyor.

Yayınlanma Tarihi: 23.01.2021 12:40
Değiştirme Tarihi: 23.01.2021 16:11
TV8'in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir'e yeni transfer! Ebru Cündübeyoğlu Doğduğun Ev Kaderindir'de...

Psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu'nun Camdaki Kız kitabından yaşanmış, gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir'in yeni bölümünde Ebru Cündübeyoğlu “Özlem Tunahan Poyraz” karakteriyle izleyenlerin karşısına çıkacak.

Cündübeyoğlu'nun dizideki rolü ise şu satırlarla özetleniyor... "Barış ve Savaş’ın ablası olan Özlem, aile geleneği avukatlığını sürdüren hırslı bir kadındır. Özlem uzaktan da olsa hep ailesini koruyup kollayan güçlü bir kadındır. Kardeşlerini çok sevse de kimi zaman onlara abladan çok idareci gibi yaklaşmaktadır. Özlem, zamanla şirkete de gidip gelmeye başlayacak, yönetimsel konularda Zeynep ile didişecektir. Özlem: Alman lisesinden mezundur, master’ını  Almanya’da yapmış, alman disiplini almıştır ve ona kalırsa Berlin Duvarı yeniden örülmelidir: Barış ve Zeynep’in arasına"

EBRU CÜNDÜBEYOĞLU KİMDİR?

10 Eylül 1974’te Almanya’nın Heilbronn şehrinde doğan Ebru Cündübeyoğlu, ortaöğrenimi İstanbul ve Adapazarı’nda tamamlayıp, Uludağ Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’e girmiştir. İktisat Fakültesi Bölümü'nü bitiren 46 yaşındaki oyuncu, 1993 yılında Türkiye 4. Güzeli seçildi. Ardından Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesi Bölümü'nü bitirdi. TRT'de "Bir Başka Gece" programında sunuculuğa başladı. 1993 yılında başladığı sunuculuğa 1997 yılına kadar çeşitli kanallarda sürdürdü.1997 yılında sinemaya başlayan Cündübeyoğlu, Deliyürek dizisindeki "Avukat Ayşegül" rolü ile geniş seyirci kitlesine ulaştı. Televizyon dizileriyle başlayan oyunculuk serüveni, 1999'da tanıştığı tiyatro sahnesinin de eklenmesiyle halen devam ediyor.

TRT ve özel televizyon kanallarında dizi filmlerde ve sinema filmlerinde rol aldı. 2005 yılında çıkardığı 'Aşılı Kolum' aşılı şiir kitabıyla şairliğe ilk adımını attı.

Ebru Cündübeyoğlu, radyocu Güçlü Mete ile 27 Nisan 2003'te evlenmiş ve bu evliliğinden 2005 doğumlu Duru isimli bir kızı vardır. Cündübeyoğlu ayrıca kızı Duru'yla birlikte Şen Piliç reklam filmimde oynamıştır.