Tuvana Türkay sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti!

Oyuncu Tuvana Türkay, iş insanı yeni aşkını annesiyle tanıştırmaya karar verdi. Ancak iddiaya göre Türkay, annesinden onay alamadı. Haberlerin ardından oyuncu sosyal medyadan imalı bir paylaşımda bulundu. Tuvana Türkay paylaşımında "Biri benim adıma karar verince al o zaman sen yaşa diyerek hayatımı eline verip uzaklaşmak istiyorum. Çünkü delirttiniz!" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 19.10.2020 15:32
Değiştirme Tarihi: 19.10.2020 15:32
Tuvana Türkay sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti!

Tuvana Türkay, aşk orucunu bozmuş, gönlünü iş insanı Erdem Özün'e kaptırmıştı. Oyuncu sevgilisi ile birlikte yer aldıkları kareyi sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Erdem Özün, fotoğrafı kısa bir süre sonra silmişti.

Tuvana Türkay’ın iş insanı Erdem Özün’le ilişkisi hakkında ilginç bir dedikodu ortaya atıldı. Ünlü oyuncunun sevgilisini annesiyle tanıştırmak istediği, ancak anne Armağan Türkay’ın hem kızının özel hayatıyla gündemde olmasından rahatsızlık duyduğu hem de onun bu yeni ilişkisine sıcak bakmadığı için “hayır” yanıtını verdiği iddia edildi.

Haberlerin sosyal medyada yayılmasının ardından Türkay, Instagram hesabından imalı bir paylaşımda bulundu. Türkay, şu satırları paylaştı;

Haber ile ilgili metin girin!.