Tuvana Türkay: Oyuncunun bedeni kiralıktır

Oyuncu Tuvana Türkay inandığı rol için hür türlü fedakarlığı yapabileceğini söyledi. Tuvana Türkay, "İnandığım bir rol için 20 kilo da alabilirim yada saçlarımı da hiç düşünmeden kazıtabilirim. Benim mesleğim. Oyuncunun bedeni kiralıktır" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 25.04.2016 15:11
Değiştirme Tarihi: 25.04.2016 15:12
Tuvana Türkay: Oyuncunun bedeni kiralıktır

Emre Saygı'nın sunduğu ‘Hadi Be’nin konuğu, ünlü oyuncu Tuvana Türkay oldu. Tuvana Türkay iddialı açıklamalarda bulundu. 

 

Her projede canlandırdığı karakterlerin birbirlerinden çok farklı olduğunu belirten Tuvana Türkay “İnandığım bir rol için 20 kilo da alabilirim yada saçlarımı da hiç düşünmeden kazıtabilirim. benim mesleğim. Oyuncunun bedeni kiralıktır. Her zaman bunu söylerim ve buna inanarım. Bu sınırlarım olmadığı anlamına gelmesin. Yeter ki rolüme ve projeye inanayım. Rolüm için ne gerekiyorsa yaparım. Mesela ‘Game Of Bizans’ta müstehcen bulunan sahnelerim vardı. Bir başka proje de ise daha farklı bir karakterle seyirci karşısına çıkabiliyorum” dedi. 

 

tuvana türkay


"Kıskanç bir kadınım"


Kıskanç bir kadın olduğunu ve evliliği düşünemediğini ifade eden Tuvana Türkay “Çok fazla kıskanç bir kadınım. Bunu biraz törpülemem gerekiyor. Kıskançlıkta öte 'kıskaç' biriyim diyebilirim. Sevdiğimi asla paylaşamam ama dünyevi herşeyimi paylaşırım. Evlenmeyi düşünmüyorum. Evlilikte öyle düşünülerek olan bir şey değil. Dünyaya geliş amacımız çocuk sahibi olmak. Genlerimizi bir sonraki nesile aktarabilmek. Tek isteğim 3- 4 çocuğum olması. Çocuklarımın olmasını çok istiyorum” dedi. 

 

Etiketler: tuvana türkay - magazin