Tuvana Turkay'dan olay yaratan ilişki açıklaması! 'Elimi tutan alır...'

Tuvana Türkay, önceki gün bir podcast programına konuk oldu ve ilişkiyle ilgili olay yaratan açıklamalarda bulundu. İlişkilerde hiç istemez gibi göründüğünü belirten Tuvana Türkay, "Duygusal olduğumu karşı taraf anlar. Elimi tutan alır" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 10.11.2021 16:26
Değiştirme Tarihi: 10.11.2021 16:26
Tuvana Turkay'dan olay yaratan ilişki açıklaması! 'Elimi tutan alır...'

'Yasemin Şefik +1' podcast programının bu haftaki konuğu Tuvana Türkay oldu. Özel ses tasarımıyla bir mekandaymış gibi geçen programda Tuvana Türkay, ilginç açıklamaları ve kahkaha dolu yorumlarıyla dinleyenleri şaşırttı.

2.6 milyon takipçisi olan Tuvana Türkay “Çok takipçim var. Çağırsam bir tanesi gelmez. Önemli olan rakamlar değil” yorumunu yaptı.

Tuvana Türkay'dan olay yaratan açıklama: Elimi tutan alır! - Sayfa 2

Yasemin Şefik’in “Kaç yıl oldu oyunculuk?” sorusu üzerine oyuncu şu yanıtı verdi; “21 yıldır sanat hayatının içindeyim. 9 yaşımda başladım. Annem beni bir ajansa kaydettirmişti. Reklam filmi için çağırdılar. İlk orada oynamıştım. Reklamlarla devam ettim."

"17 yaşında ilk dizimde oynadım. Benim müzik hayatım da çocukken başladı. Hiç kimse bana önüme kırmızı halı sererek iş getirmedi. Ben hep kendi tırnaklarımla geldim. Herkes kıymet verip bir iş çıkarmaya çalışıyor. Emek veriliyor. Mesela çok istediğim bir rol var. ‘Başka biriyle görüşüyor musunuz?’ diye sorarım. Bir şeyi ne kadar istediğimi gözümden alev çıkar belli ederim.

Tuvana Türkay'dan olay yaratan açıklama: Elimi tutan alır! - Sayfa 8

Türkay ilişkilerle ilgili olarak ise “Hiç istemez gibi görünürüm. Duygusal olduğumu karşı taraf anlar. Elimi tutan alır” şeklinde konuştu. Düet teklifleri gelmiyor mu sorusuna esprili bir cevap veren Türkay; “Düet teklifinden çok diyet teklifi geliyor” dedi.

Tuvana Türkay'dan olay yaratan açıklama: Elimi tutan alır! - Sayfa 1

Tuvana Türkay, bir sosyal medya hesabından kendisi hakkında yapılan paylaşıma isyan etti. Estetiksiz fotoğraflarının yayınladığı gönderide kullanılan ifadeler ünlü oyuncuyu adeta çileden çıkardı.

30 yaşındaki oyuncunun açıklaması şöyle:"19 yaşında, 68 kg, kırık burunlu, parası olmayan ve kendine bakmayı hiç bilmeyen bir kız ile 30 yaşında estetik mucizesi olarak nitelendirdiğiniz görsellerim..."

İlgili Sayfalar: Magazin