Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Tuval Yanıkoğlu ekranları yaktı

Tuval Yanıkoğlu ekranları yaktı

Demet Gül’ü ilk Kanal D ekranında yayınlanan “Ulan İstanbul” dizisinde tanıdım. 

24.08.2016 01:16

Almanya’dan gelmiş uçuk karakter Maşuka’yı efsane oynuyordu. 

Tatlı bir edepsizliğe sahipti. Bu sezon “Aşk Laftan Anlamaz” dizisinde moda tasarımcısı Tuval Yanıkoğlu’nu öyle güzel, öyle komik oynuyor ki izlemeye doyamıyoruz. Tuval, fazlasıyla seksi ve güzel bir karakter. Her kıyafeti de bunu yansıtıyor. Kıvrımlı hatlarını öne çıkarıyor, aksesuvarlarıyla dikkat çekiyor. Ateş kızılı saçları da cabası.

Elbise Emily’s Butik: 240 TL

Takılar Mon Reve: 340 TL     -  Elbise Koton :  179 TL

En merak edilen dizi karakteri: Hayat 

Hande Erçel’in kendini bulduğu karakter Hayat’ın bütün kıyafetlerini ve aksesuvarlarını yazsam okumaya doyamazsınız biliyorum. Bu hafta son bölümden bir kombin ve bir çanta yazacağım.

Bluz: Zara : 59 TL

Yeşil pantolon ve ceketi çok farklıydı. Pantolonun ve ceketin markası Matin Berenjian. Pantolon 300 TL, ceket 500 TL. Yazacağım çanta Murat’a her şeyi hatırladığını söylemeye gittiğinde taktığı çanta. Hem spor hem de yılan derili olmasından kaynaklı klasik olan çantanın markası Pinkylola.

Çanta Pinkylola:  200 TL

 

İlk öpücük elbisesi
Elbise Dilek Hanif for Koton : 229 TL
Yüksek Sosyete dizisinin aşıkları Hazar Ergüçlü ve Engin Öztürk son bölümde nihayet öpüştü. Takipçilerin uzun süredir beklediği bu ana, Hazar yani Cansu karakteri özenle hazırlandı. Senaryo gereği elbisesinin kenarı söküldü, ayakkabısının topuğu kırıldı ama o yılmadı, çok güzel bir şekilde sevgilisinin karşısına çıktı. Payetli elbiseyi bebek mavisi botla tamamladığı için stilist Burak Sanuk’u tebrik ediyorum.

 

Şapka ve gözlük seyyardan
Gülümse Yeter dizisinin Yasemin karakteri Aslı Bekiroğlu’nun son bölümde giydiği siyah elbiseli, şapkalı kombin çok dikkat çekti. Ayakkabıyı ve çantayı çok soran oldu. Şapkası ve gözlüğü seyyardan alınmış, markasız şeylermiş ama diğer parçaların markaları ve fiyatları şöyle:

Ayakkabı: I Love Shoes (119 TL)Elbise: Bebe (299 TL)

 

Renk’in siyah beyaz kıyafeti
Rengarenk adlı dizide Renk isimli karakteri oynayan Selin Şekerci son bölümde renksiz bir kıyafetle karşımıza çıktı. Siyah-beyaz kombinin pantolon paçasındaki danteller ve bluzun üst katındaki detaylar ilgi çekiciydi. Pantolon da bluz da İzmirli tasarımcı Eda Erdoğan’a ait. Bluz 110, pantolon 240 TL.

 

 

Yorumlar | 0
üye profil