Türkücü Ceylan’ın kızı Melodi Bozkurt estetikte annesiyle yarışıyor!

Bir döneme “Küçük Ceylan” olarak damga vuran türkücü Ceylan, geçirdiği estetik operasyonlar ile sık sık gündeme geliyor. Bambaşka biri haline gelen Ceylan’ın kızı da kendisi gibi estetik konusunda çok cesur davranıyor.

Yayınlanma Tarihi: 17.11.2021 11:51
Değiştirme Tarihi: 17.11.2021 11:51
Türkücü Ceylan’ın kızı Melodi Bozkurt estetikte annesiyle yarışıyor!

Çocuk yaştan beri sahnelerde olan Türkücü Ceylan, yaptırdığı estetik operasyonları ile bambaşka birine dönüştü. Annesi Ceylan’ı örnek alan Melodi Bozkurt’ta genç yaşına rağmen yaptırdığı estetik operasyonlarla bambaşka birine dönüştü.

Küçük Ceylan olarak sahnelere çıkan Türkücü Ceylan, artık 47 yaşında. Boyu kadar kızı olan Ceylan, son dönemde değişimiyle gündemden düşmüyor. Son dönemde yaptırdığı estetik operasyonlar ile uğradığı büyük değişim dikkatlerden kaçmayan şarkıcı Ceylan hayranlarından da büyük beğeni topluyor. Geçirdiği estetik operasyonlarla gençlik yıllarındaki halinden bile genç görünen şarkıcı Ceylan sürekli değiştirdiği imajı ile de hayranlarını şaşırtmayı seviyor.

Yeni klibi için imajını yenileyen Ceylan'ın değişimi konuşulurken, kızı Melodi Bozkurt’un değişimini gören şaşkınlığını gizlemeyedi. Ceylan'ın, Erhan Bozkurt ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Melodi Bozkurt, Instagram paylaşımları ile olay oldu. Ceylan'ın kızı Melodi geçirdiği estetik operasyonlarla adeta bambaşka biri oldu.

Melodi Bozkurt'un değişimi sosyal medyanın da gözünden kaçmadı. Genç ismin değişimini gören "kafa nakli yaptırmış" yorumunda bulundu.

Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin