Türkiye’nin 81 ili kuşbakışı görüntülendi!

Türkiye’nin 81 ili kuşbakışı görüntülendi!
Yayınlanma Tarihi: 13.04.2019 21:30 | Değiştirme Tarihi: 15.04.2019 18:28

Digiturk önemli bir yeniliğe imza atarak, 81 ilin tarihi ve doğal güzelliklerinin 90 kişilik bir ekiple havadan görüntülendiği, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından desteklenen ‘Kuş Bakışı Türkiye’ projesini platformuna taşıdı.

9 Nisan itibariyla Digiturk Radyo kanallarında eşsiz tarihi dokusu ve doğal güzellikleri ile Türkiye’nin dört bir yanından en özel şehir görüntüleri üyeler ile buluşacak. Söz konusu görüntüler aynı zamanda Türkiye’nin belgesel ekranı beIN IZ HD’de de yayınlanıyor.

Platform, Türkiye’nin tüm illerinin drone kameralar ile çekilerek, güzelliklerinin daha önce görülmemiş biçimde aktarıldığı Kuş Bakışı Türkiye projesini üyeleriyle buluşturuyor. Digiturk Radyo kanalları bugünden itibaren 81 ilin eşsiz görüntülerine ev sahipliği yaparken, üyelerini Türkiye turuna çıkaracak. Söz konusu benzersiz içerikler aynı zamanda beIN IZ HD kanalında da yayınlanıyor.

Bambaşka bir Türkiye yolculuğu Digiturk ekranlarında
Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteklediği Kuş Bakışı Türkiye projesi izleyenleri Türkiye’nin her şehrinde, daha önce hiç görülmeyen açılardan bambaşka bir yolculuğa ve keşfe çıkarıyor. Digiturk üyeleri artık, gerek radyo kanallarında gerekse beIN IZ HD kanalında bu yolculuğun bir parçası olacaklar.