Türkiye'nin konuştuğu Esra Karakuş olayıyla ilgili Esra Erol'dan açıklama: 3 saniyelik görüntü ile...

Türkiye günlerdir Esra Erol'da yaşanan bir olayı konuşuyor. Olay nedeniyle hem programa hem de Esra Erol'a büyük tepkiler var... İnfial yaratan konu üzerine programından yanıt veren Esra Erol, yargılanmayı hak etmediğini belirtti ve "Şahsıma yapılan saldırının bilinçli bir şekilde yapıldığını ve farklı bir şeye hizmet ettiğini düşünüyorum" ifadelerini kullandı. 

Yayınlanma Tarihi: 29.09.2020 11:41
Değiştirme Tarihi: 29.09.2020 11:41
Türkiye'nin konuştuğu Esra Karakuş olayıyla ilgili Esra Erol'dan açıklama: 3 saniyelik görüntü ile...

Esra Erol'un programında geçtiğimiz günlerde yaşanan olayda Esra Karakuş isimli kişinin, kendisinden 28 yaş büyük komşusu Cengiz K. ile aşk yaşadığı ve bu birliktelikten de bir çocuk sahibi olduğu, yapılan DNA testi sonrası ortaya çıkmıştı. DNA testine göre komşusundan çocuğu olduğu ortaya çıkan evli kadının hikayesi, Türkiye'de infiale yol açarken, sosyal medyada günlerdir bu olayın yankıları sürüyor. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Esra Erol da günler sonra, sessizliğini bozarak bir açıklamada bulundu. 3 saniyelik görüntüyle yargılanmayı hak etmediğini belirten Esra Erol, "Şahsıma yapılan saldırının bilinçli bir şekilde yapıldığını ve farklı bir şeye hizmet ettiğini düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Öte yandan Esra Karakuş'un, eşi ve ilişki yaşadığı komşusunun birlikte çekilen bir fotoğrafı da sosyal medyada bir anda yayılmıştı...

RTÜK'TEN AÇIKLAMA GELMİŞTİ

Radyo Televizyon Üst Kurulu, bir televizyon kanalında yayımlanan programla ilgili açıklama yaptı. Açıklamada, "Son günlerde bir TV programcısının yayını nedeniyle Üst Kurulumuz töhmet altında bırakılmakta ve 'RTÜK nerede?' benzeri sorular, gerek basın aracılığıyla gerekse sosyal medya üzerinden dile getirilmektedir. Milli ve manevi değerlerin korunmasına azami özen gösteren RTÜK, bazı çevrelerin oluşturmaya çalıştığı algıyla hak etmediği bir kampanyaya maruz kalmaktadır. 7/24 devam eden yayınları takip eden ve gereğini yapan RTÜK, görevinin başındadır. Bahse konu programla ilgili gerekli inceleme de Başkanlığımızın talimatıyla uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" denildi.