Türkiye ile ilgili sözleri olay yaratan Kim Kardashian'ı pişman ettiler! Mesaj yağmuru...

Son günlerde ismi gündeme yer alan ABD'li reality şov yıldızı Kim Kardashian, Azerbaycan-Ermenistan arasındaki krizle ilgili sözleri sonrası sosyal medya üzerinden mesaj yağmuruna tutuldu. Kardashian'ın Instagram'da paylaşmış olduğu fotoğrafların altında Azerbaycan ve Türkiye mesajları yazılıyor. 

Yayınlanma Tarihi: 01.10.2020 13:46
Değiştirme Tarihi: 01.10.2020 13:46
Türkiye ile ilgili sözleri olay yaratan Kim Kardashian'ı pişman ettiler! Mesaj yağmuru...

Pazar günü Ermenistan ile Azerbaycan arasınad başlayan ve halen süren çatışmalar, tüm dünyanın dikkatini bölgeye çevirdi. Olayların sonlanmasını dileyenler olduğu gibi, taraflı açıklamalar da yapılıyor. Kim Kardashian da yanlı açıklamalarıyla dikkat çeken isimlerden biri. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Ermeni asıllı ABD’li reality şov yıldızı Kim Kardashian Twitter hesabından yaptığı açıklamalarda Ermenilerin Karabağ'da saldırıya uğradığını iddia ederek “Karabağ'ı korumak için hayatlarını tehlikeye atan cesur erkek ve kadınlar için dua ediyoruz” dedi.

Kim Kardashian, bu açıklamasının ardından 'Türkiye silah ve savaşçı göndermemesi konusunda uyarılmalı' diyerek sözlerini bir adım öteye taşıdı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Kardashian’ın tepki çeken bu sözlerinin ardından sosyal medya hesabı binlerce mesajla doldu taştı. 39 yaşındaki yıldızın Instagram’daki fotoğraflarının altı, çoğunluğu Türk kullanıcılar tarafından yazılan “Azerbaycan” ve “Türkiye” yorumlarından geçilmez hale geldi.

Kaynak: SÖZCÜ
 

Etiketler: kim kardashian