Türkçesi nedeniyle sık sık eleştirilen Demet Akalın, bu kez verdiği yanıtla herkesi şaşırttı

Sosyal medya yazışmaları nedeniyle sık sık gündem olan Demet Akalın'ın Türkçesi, yine ilginç bir olayın yaşanmasına neden oldu. Fakat bu kez Demet Akalın sessiz kalmayarak, farklı bir yanıt verdi. 

Yayınlanma Tarihi: 11.01.2021 10:36
Değiştirme Tarihi: 11.01.2021 10:36
Türkçesi nedeniyle sık sık eleştirilen Demet Akalın, bu kez verdiği yanıtla herkesi şaşırttı

Whatsapp kullanıcı sözleşmesi son günlerin en çok konuşulan olaylarından biri oldu. Milyonlarca kişi, Whatsapp'ın bu kararla birlikte özel ve kişisel bilgilerini paylaşacağını düşünerek farklı mesajlaşma uygulamalarına yöneldi. Dün akşam ise pek çok kişi, Whatsapp'ın geri adım attığını ve kullanıcısı sözleşmesi onayının zorunlu olmadığına dair paylaşımlarda bulundu. 

Şarkıcı Demet Akalın da, yakından ilgili olduğu bu konuya 'kesinmi' diyerek yorum yaptı. Demet Akalın'ın soru eki olan 'mi' yi ayırmayışını anında fark eden bir sosyal medya kullanıcısı ise ona, 'abla klavyende uhu mu var space tuşuna elektrik mi veriyolar nasıl şu ekleri ayıramıyorsun ya' yazdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

DEMET AKALIN'NDAN BEKLENMEDİK YANIT

Kendisine bu yorumu yapan kullanıcıya bir görsel ile yanıt veren Demet Akalın, bir çoğumuzun uzun yıllardır bildiği bir yazıyı onunla paylaştı. 

Demet Akalın'ın paylaşımı şu şekildeydi

Haber ile ilgili metin girin!.


Demet Akalın bu görselle aslında yazdıklarının çok da iyi anlaşıldığı imasında bulundu. Akalın'ın paylaşımı çok sayıda beğeni ve yorum aldı.