The Challenge'da şampiyon olan Turabi'ye Acun Ilıcalı'dan tebrik

Yayınlanma Tarihi: 23.05.2019 09:12 | Değiştirme Tarihi: 23.05.2019 15:12

Amerika'da yayınlanan ve büyük ilgiyle takip edilen The Challenge “War of the Worlds” yarışmasının kazananı Turabi Çamkıran oldu. Turabi, bu şampiyonlukla birlikte 750 bin dolarlık ödülün de sahibi oldu. Turabi'nin bu başarısının ardından Acun Ilıcalı'dan tebrik geldi.

Daha önce Survivor'da yaşadığı 2 şampiyonlukla adını duyuran Turabi Çamkıran bu kez dünyanın farklı ülkelerinden yarışmacıların olduğu The Challenge, 'Dünya Savaşı' programında da şampiyon oldu.

Yarışmayı kazanan Çamkıran, duygularını sosyal medya hesabından dile getirdi;

Birçok ülkenin yarıştığı Dünyalar Savaşında Türkiye adına savaşı ben kazandım ve şampiyon oldum. Benim için yarıştan çok bir onur meselesiydi. Her ne olursa olsun omuzuna Türkiye bayrağını takınca yükü ağır oluyor. Bu yük altında ezilmediğim için çok mutluyum. Bu yarışa sunulmamın en büyük nedeni 2 şampiyonluğumun olmasıdır. 

"ACUN ABİ BİR İDDİAMIZ VARDI..."

Bu yüzden bana 3 projesinde yer veren ağabeyim Acun Ilıcalı'ya ve beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan siz sevenlerime çok teşekkür ederim. Ayrıca Acun abi bir iddiamız vardı; “3. defa şampiyon olamazsın” demiştin. Survivor'da beni sağlığımdan dolayı geri çektiğin için o zaman ki dönem geçersiz olmuştur.Ki iyi ki de oynatmadın belki de daha kötü olacaktım ve bu projede yer alamayacaktım. Ben de sana daha büyük bir 3. şampiyonlukla dönüyorum. Bence iddiayı ben kazandım. Yine de büyüğüm olarak karar senin.

ACUN ILICALI'DAN TURABİ'YE HEM TEBRİK HEM CEVAP

Öte yandan Acun Ilıcalı, Turabi'nin bu büyük başarısını, hem kendi sosyal medya hesabından hikaye paylaşarak hem de Turabi'nin hesabının altına yorum yaparak kutladı. Turabi'ye, "3. kez şampiyon olamazsın derken amacım seni motive etmekti" diyen Ilıcalı, "Ama bu kadar ciddiye alıp Amerika'da şampiyon olacağını düşünmemiştim :) Sana şampiyonluk yakışıyor" ifadelerini kullandı.