Turabi'den çok konuşulacak Survivor itirafı

Çok özel açıklamalarıyla ve kendine has üslubuyla tanınan, Survivor'da da 2 kez şampiyonluk yaşayan Turabi Çamkıran, Survivor'ı son bir aydaki yarışma performanslarına göre kazanılacağını ifade etti. 

Yayınlanma Tarihi: 01.11.2019 12:12
Değiştirme Tarihi: 02.11.2019 12:24

Turabi'nin açıklamaları şu şekilde:

Sakatlığım yüzünden 3. kez şampiyon olamadım. Survivor, son 1 ayda kazanılıyor. Benim tam bunları yapacağım zaman sakatlandım. 1 ay hastanede yattım. Gidip şampiyon olmayı da istemezdim bu şekilde, diğer yarışmacılara da haksızlık olurdu. İnsanlar gördüğü için insanlar haklı olanı şampiyon yapıyor. 

Acun abiye zaten çok teşekkür ediyorum. Normalde sakatlandığımda eve gitmem gerekiyormuş, ama Acun abi tuttu beni orada. Neden orada tuttuğunu sonradan öğrendim. Büyük ev ödülü varmış. Acun abilerle konuştuk. Eğer beni gönderseymiş ve ev oyununu görseydim üzülürdüm. Aslında benim hakkım sakatlığımda eve dönmekti. Ayıptır söylemesi biz çok da güzel haftalıklar alıyoruz. Özellikle de benim gibiler, çok güzel haftalıklar alıyorum. Ben televizyona bile çıkmıyorum (sakatken) beni orada tutuyor, haftalığımı yatırıyor. Benim hakkım olmayan şeyi bana vermiş oldu. Onun da söylemesine göre, 3 sezon emek vermişim ve bunu hak etmişim. 

Televizyonda beni sevmiyormuş gibi gözüküyor ama beni çok seviyor.