Turabi Çamkıran koronavirüse yakalandığını açıkladı: Gerçekten çok acılı bir süreç

TV8 ekranlarının reyting rekorları kıran programı Survivor Türkiye'de 2 kez şampiyonluk yaşayarak büyük bir başarıya imza atan Turabi Çamkıran, koronavirüse yakalandığını açıkladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Turabi Çamkıran, tedavi sürecinin başladığını ifade etti. Turabi'nin bu açıklamasının ardından çok sayıda kişi Turabi'nin sağlık durumu nasıl? Turabi son durumu nasıl? gibi soruların cevaplarını merak etmeye başladı. İşte ayrıntılar...

Yayınlanma Tarihi: 12.12.2020 09:39
Değiştirme Tarihi: 12.12.2020 09:39
Turabi Çamkıran koronavirüse yakalandığını açıkladı: Gerçekten çok acılı bir süreç

3 kez katıldığı Survivor'da 2 kez şampiyon olma başarısı gösteren, Turbo Turabi lakabıyla bilinen Turabi Çamkıran, koronavirüse yakalandığını açıkladı.

Instagram hesabından yaptığı paylaşımda corona testinin pozitif çıktığını açıklayan Turabi şu ifadeleri kullandı:

“Arkadaşlar üzülerek söylüyorum ki son yapılan Covid testim pozitif çıktı. Daha önce gideceğimi söylediğim yarışmaya maalesef gidemiyorum. Şimdi tedavi sürecim başladı. Umarım tez zamanda iyileşir tekrar sağlığıma kavuşurum. Gerçekten çok acılı bir süreç. Lütfen herkes çok dikkat etsin.”

Haber ile ilgili metin girin!.

ABD'DE KATILDIĞI YARIŞMADA DA ŞAMPİYON OLMUŞTU

Turabi Çamkıran, geçtiğimiz yıl dünyanın en zorlu yarışmalarından biri olarak sayılan ve ABD'de düzenlenen The Challenge yarışmasında da şampiyon olma başarısı göstermiş ve çok iddialı isimler arasından sıyrılarak büyük ödülün sahibi olmuştu.