Turabi açıkladı: Ünlü olduktan sonra çok fazla oyunculuk teklifi aldım

ABD'yi sallayan Turabi Çamkıran, Gel Konuşalım canlı yayınında birbirinden bomba açıklamalar yaptı. Survivor şampiyonlukları sonrası çok fazla oyunculuk teklifi aldığını söyleyen Turabi o süreci böyle anlattı.

Yayınlanma Tarihi: 01.11.2019 12:30
Değiştirme Tarihi: 01.11.2019 12:30

Turabi'nin açıklamaları şu şekilde:

Milyonlarca takipçi satın almak çok kolay. Bir sürü mesajlar geliyor, 10 milyon takipçi şu kadar para diye. Elimden geldiğince mesajlara cevap veriyorum ama hayatımı oraya da endeksleyemem ki. Sizin sürekli bakmanız lazım işiniz gereği. Ama bu benim işim değil. 

Survivor gerçekten çok zor. Ben birincisinden sonra gitmek istemedim. Acun abi beni çağırdı ikincisinde Survivor All Star yapacağız dedi. Adamın 500 bin lirasını aldık, haftalığını aldık. Gitmemek olmaz dedik. Sonra şampiyonlar var, kazanmamak olmaz dedik. Allaha şükür bileğimin hakkıyla kazandım. 

ÜNLÜ OLDUKTAN SONRA ÇOK OYUNCULUK TEKLİFİ ALDIM

Benim hayatımda aksiyon oyuncusu olmak var. Çok güzel bir projede de yer aldım. Bana çok güzel rol verdiler, çok da kasmadılar beni. Ünlü olduktan sonra çok teklif geldi bana. Sırf ünlü oldum diye de bana niye başrol veriyorsunuz, bir sürü üstat varken diye dedim. Ben Turabi'yim, aşk adamını duygusal oynayamam dedim. Onlar sağ olsunlar. Çok eğitim aldım ben. Ayla Algan'dan oyunculuk eğitimi aldım. Sırf ünlü oldum diye de önüme gelen rolü kabul etmiyorum.