Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Tuğba Yurt: Kız muhabbetlerini hiç sevmiyorum

Tuğba Yurt: Kız muhabbetlerini hiç sevmiyorum

'Güç Bende Artık' şarkısı ile müzik listelerini alt üst eden Tuğba Yurt hakkında merak edilenleri anlattı.

04.11.2016 13:29

Emre Saygı’nın Facebook’tan canlı yayınlanan Türkiye’nin ilk interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ünlü şarkıcı Tuğba Yurt oldu. ‘Güç Bende Artık’ şarkısıyla müzik listelerini alt üst eden Tuğba Yurt, canlı yayında Emre Saygı’nın ve sosyal medya kullanıcılarının sorularına samimi açıklamalarda bulundu. 

 'Kız muhabbetlerini hiç sevmiyorum' Emre Saygı’nın Hadi be programına konuk olan Tuğba Yurt "Çıt kırıldım bir kız değilim. Direnmeyi, güçlü durmayı, savaşmayı severim. Sokakta top oynayan kızlardandım. Tavla falan oynardım. Hiç kız muhabbetlerini sevmem. O bunu giymişti, bu saçını böyle boyattı, erkek muhabbeti de değil ama basit muhabbetler bunlar. Sohbet edildiğinde insana bir şey katması gerekiyor. 2 senedir bu sektörün içindeyim. Sürekli sektöre ilgili dedikodular oluyor. Onları dinliyoruz sağdan soldan işimiz gereği . Çünkü hep sektörden insanlarla irtibat halinde oluyorsun. Duyuyorum ama çoğuna kulağımı kapatmaya çalışıyorum. Çok fazla dahil olmak istemiyorum. Uzakta kalmayı seviyorum" dedi. 

'Büyüdükçe cazgır olmuşum' Kendisi hakkında öz eleştiri yapan Tuğba Yurt "Güzel bir çocukluk geçirdim. Çok usluydum, büyüdükçe sonra böyle çok cazgır bir insan olmaya başladım. Abim ve ablam inanılmaz yaramazlarmış ama ben çok uslu bir çocukluk geçirmişim. Ondan sonra tam tersi oldu. Onlar biraz daha durgunlaştı. Ben yaş aldıkça böyle iyice çığırından çıktım. Yani öyle değil de daha baskın karakterde biri oldum. Durmadan konuşan bir insan oldum. Ayrıca çok dediğim dedik, detaycıyımdır. Detaylara çok takılırım. Bir şey içime sinmiyorsa, atıyorum bu fotoğraf çekimlerinde bile ‘ben şu verdiğim pozu sevmiyorum ve bu kesinlikle olmayacak diyorsam olmaz" dedi.

tuğba yurt 
'Düzgün bir adam bulmak lazım' Anne olmak için önce düzgün bir eşe ihtiyaç olduğunu belirtenTuğba Yurt  "Anneliğe uzak bir insan değilim. Ben de o duyguları yaşamak isterim tabi ki ama zaman olarak tabi ki de bunu kestirmek mümkün değil. Önce o duyguları yaşayabilmek için düzgün bir adam bulmak lazım. Onun haricinde annelik çok güzel ve çok kutsal bir duygu. Nasip bu işler" dedi.

Yorumlar | 0
üye profil