Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Tuğba Yurt bilinmeyenlerini anlattı

Tuğba Yurt bilinmeyenlerini anlattı

Emre Saygı’nın Facebook’tan canlı yayınlanan show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ünlü şarkıcı Tuğba Yurt oldu. ‘Güç Bende Artık’ adından söz ettiren Tuğba Yurt, canlı yayında samimi açıklamalarda bulundu.

06.11.2016 12:43

Kız muhabbetlerini hiç sevmiyorumTuğba Yurt "Çıt kırıldım bir kız değilim. Direnmeyi, güçlü durmayı, savaşmayı severim. Sokakta top oynayan kızlardandım. Tavla falan oynardım. Hiç kız muhabbetlerini sevmem. O bunu giymişti, bu saçını böyle boyattı, erkek muhabbeti de değil ama basit muhabbetler bunlar. Sohbet edildiğinde insana bir şey katması gerekiyor. 2 senedir bu sektörün içindeyim. Sürekli sektöre ilgili dedikodular oluyor. Onları dinliyoruz sağdan soldan işimiz gereği. Çünkü hep sektörden insanlarla irtibat halinde oluyorsun. Duyuyorum ama çoğuna kulağımı kapatmaya çalışıyorum. Çok fazla dahil olmak istemiyorum. Uzakta kalmayı seviyorum" dedi.

 

Büyüdükçe cazgır olmuşumKendisi hakkında öz eleştiri yapan Tuğba Yurt "Güzel bir çocukluk geçirdim. Çok usluydum, büyüdükçe sonra böyle çok cazgır bir insan olmaya başladım. Abim ve ablam inanılmaz yaramazlarmış ama ben çok uslu bir çocukluk geçirmişim. Ondan sonra tam tersi oldu. Onlar biraz daha durgunlaştı. Ben yaş aldıkça böyle iyice çığırından çıktım. Yani öyle değil de daha baskın karakterde biri oldum. Durmadan konuşan bir insan oldum. Ayrıca çok dediğim dedik, detaycıyımdır. Detaylara çok takılırım. Bir şey içime sinmiyorsa, atıyorum bu fotoğraf çekimlerinde bile ‘ben şu verdiğim pozu sevmiyorum ve bu kesinlikle olmayacak diyorsam olmaz" dedi.Düzgün bir adam bulmak lazımAnne olmak için önce düzgün bir eşe ihtiyaç olduğunu belirten Tuğba Yurt "Anneliğe uzak bir insan değilim. Ben de o duyguları yaşamak isterim tabi ki ama zaman olarak tabi ki de bunu kestirmek mümkün değil. Önce o duyguları yaşayabilmek için düzgün bir adam bulmak lazım. Onun haricinde annelik çok güzel ve çok kutsal bir duygu. Nasip bu işler" dedi.

 

Yorumlar | 0
üye profil