Tuğba Özerk'ten boşanma sonrası ilk açıklama

Tuğba Özerk 5 ay önce evlendiği Altan Nuh ile tek celsede boşandı. İşte ünlü şarkıcının boşanma sonrası ilk açıklamaları...

Yayınlanma Tarihi: 03.02.2017 11:30
Değiştirme Tarihi: 03.02.2017 11:32

Şarkıcı Tuğba Özerk 5 ay önce evlendiği menajeri ve 10 yıllık arkadaşı olan Altan Nuh ile tek celsede boşandı. Eşinden şiddet gördüğü yönündeki iddiaları magazin gündemine bomba gibi düşen Tuğba Özerk'in boşanma sonrası ilk açıklamaları Aramızda Kalmasın'da ekrana geldi.

"Kimse sessiz kalmasın"

Adliye çıkışı soruları yanıtlayan Özerk, "Bitti. Tek celsede boşandık. Böylesi de iyi oldu. Gerçekten çok mutluyum. Allah böyle şeyleri ne bana ne de başka kadınlara yaşatmasın. Kimse de sessiz kalmasın. İşime odaklıyım artık. Herşey çok güzel olsun. İnşallah artık yüzüm gülsün. Hepimizin, bütün kadınların yüzü gülsün" dedi.

tuğba özerk

Artık işine yoğunlaşacağını söyleyen şarkıcı, hakimin 'Boşanmasına karar verildi' denince çok rahat bir nefes aldığını söyledi.

Tuğba Özerk, Altan Nuh'un yurtdışında olduğu için duruşmaya katılmadığını söyledi ve ekledi: Kendisiyle konuşmuyoruz, konuşmakta istemem.

tuğba özerk

Yeniden evliliğe yeşil ışık yaktı

Ünlü şarkıcı, "Bundan sonra evliliğe nasıl bakıyorsunuz" yönündeki soruya, "İyi biri olursa neden olmasın. Ben de herkes gibi yuva kurup, evlat sahibi olmak isterim" diye konuştu.

Özerk, ne Altan Nuh'un ne de kendisinin nafaka ya da tazminat talebinde bulunmadıklarını söyledi. (Acunn.com)