Tuğba Özerk'in yılbaşı görüntüleri olay yarattı! Sahneye sarhoş çıktığı iddia edildi

Ünlü şarkıcı Tuğba Özerk, yılbaşı akşamı Antalya'daki lüks bir otelde sahne aldı. Özerk'in sahnedeki değişik hal ve hareketleri, şarkıları söyleyememesi de ünlü şarkıcının şarhoş olduğu iddialarını gündeme getirdi. Çok sayıda misafir, Tuğba Özerk'in o görüntüleriyle ilgili sosyal medyada paylaşımlar yaparken, misafirlerden biri, 'Gecemizi mahvetti, sahneye şarhoş çıktı' ifadelerini kullandı. 

Yayınlanma Tarihi: 03.01.2022 09:23
Değiştirme Tarihi: 03.01.2022 09:58

Yılbaşı gecesi Antalya’da lüks bir otelde dinleyiciler ile buluşan Tuğba Özerk, sahnedeki hal ve hareketleriyle dikkat çekti.

Sahnedeki değişik tavırlarıyla birlikte şarkıları da düzgün okuyamadığı gözlemlenen ünlü şarkıcı hakkında, bir dinleyici sosyal medyadan görüntüleri de paylaşarak “Gecemizi mahvetti, sahneye sarhoş çıktı” iddiasında bulundu.

"POP MÜZİĞİ REZİL ETTİLER" SÖZÜ HATIRLATILDI

Öte yandan Özerk, geçtiğimiz aylarda Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım ile Edis, Zeynep Bastık ve Reynmen'i hedef almış ve bu isimlerin pop müziğin kalitesini düşürüdüğünü ima etmişti. Özerk, "Hep mi ritim aynı olur ya Edoş, Zeynoş bir de Reynoş çıktı başımıza…Bir de birliktelik kurmuşlar bu pop müziği rezil eden insanlar öperim" ifadelerini kullanmıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Özerk'in yılbaşı görüntülerinin sosyal medyaya yansımasıyla birlikte Zeynep Bastık da bu açıklamayı hatırlattı ve Instagram hesabından 'Pop müziği rezil ettiler' yazılı bir fotoğrafını alıntıladı. 

İlgili Sayfalar: Magazin