Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Tuğba Özerk'in eşi Altan Nuh şiddet iddialarını yalanladı!

Tuğba Özerk'in eşi Altan Nuh şiddet iddialarını yalanladı!

Sürpriz bir nikahla evlendiği menajeri Altan Nuh'tan ayrılık kararı alan Tuğba Özerk, şiddet gördüğünü iddia etmişti. Altan Nuh bu iddiaları yalanladı.

16.12.2016 13:10

Çiftin kısa süren evliliklerinin bitmesinin ardında Tuğba Özerk’in açıklamalarına göre eşi Altan Nuh’un kendisine şiddet uygulaması yatıyordu. Ancak Nuh bu iddiaları yalanladı ve telefonla bağlandığı pek çok televizyon programında Tuğba Özerk’in kendisine şiddet uyguladığını, omzunu ısırdığını, tekme attığını ve elini bıçakladığını söyledi. Özerk’in annesi tarafından kendisine atfedilen ‘Damatlık ayakkabısını bile biz aldık’ açıklamalarını sert bir dille yalanlayan Altan Nuh bunların gerçek olmadığını kart ekstreleri ile ispatlamaya çalışmıştı. Tedavi için Amerika’da olduğunu söyleyen Altan Nuh, elinin yüzde otuzunu kullanamayacağını gözyaşları içinde açıklarken, geride bıraktığımız akşam yeni açıklamalarda bulundu.

"Tuğba isterse ayrılmayız"
Telefon bağlantısında sesi son derece neşeli gelen Altan Nuh, program sunucularının eliyle ilgili sorularına Türkiye’de bir doktorun elini düzeltebileceğini ve yüzde otuz açıklamasının tam olarak doğru olmadığını söyleyerek herkesi şaşırttı. Bununla da kalmayan Altan Nuh, sanki şiddet görmemiş ve sanki taraflar birbirlerine son derece öfkeli açıklamalar yapmamış gibi “Ben avukatıma vekalet verdim, ancak Tuğba isterse barışabiliriz, ayrılmayabiliriz” şeklinde bir açıklamaya imza attı. Yaşanan bu gelişmelerden sonra halen boşanma dilekçesini mahkemeye vermemiş olan Tuğba Özerk’in nasıl bir tutum takınacağı merak konusu…

Yorumlar | 0
üye profil