Tuğba Özerk: 'Bebek düşünüyoruz, inşallah bir bebeğimiz olur...'

Tuğba Özerk: "Bebek düşünüyoruz, inşallah bir bebeğimiz olur..."

Bodrum'da sahne alan Tuğba Özerk, hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşattı. Özerk, burada bir de 'bebek' açıklaması yaptı.

Menajeri Altan Nuh’la evlendikten sonra ilk konserini veren Tuğba Özerk, yaklaşık 2 saat boyunca sahnede kalırken, yaptığı danslarla da büyük ilgi çekti. Özerk'i dinlemeye gelen hayranları yerinde duramadı.

Sahne öncesi gazetecilerin sorularını cevaplayan ünlü şarkıcı, "2 gündür Bodrum’da sahne alıyorum. Yerli ve yabancı turistler var burada çok keyifli bir bayram konseri olacak" şeklinde konuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Özerk'ten 'bebek' açıklaması
Gazetecilerin evlilik hakkında yönelttiği soruları cevaplayan başarılı şarkıcı, “Taze gelin geziyor. Dün sahnede kırmızı giydim kınamı yaptım. bugün yeşil giydim muradım olsun. Bir de bebeğim olsun. Bebek düşünüyoruz. Evliliğin temel meyvesi bebektir. Biz de bebek düşünüyoruz. İnşallah bir bebeğimiz olur, kısmet” dedi.

Yeni single geliyor...
Projelerinden de bahseden şarkıcı, yeni klibin çekimleri için Kanada’ya gideceklerini söyleyerek, “Eşimin ikinci memleketi olan Kanada’ya klip çekmeye gideceğiz. Albümdeki slov bir şarkı olan ‘gitme’ parçamıza klip çekeceğiz. Daha sonra onun düzenlemeleri ekranlara çıkması hemen akabinde yılbaşı konseri ve ardından yeni bir single çıkarıyoruz" ifadelerine yer verdi.

Görüntülenme : 2380 Yayınlanma Tarihi: 14/09/2016 23:09:49

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin