Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
TUBA ÜNSAL, FUNDA ÖZKALYONCUOĞLU'NA SAHİP ÇIKTI

TUBA ÜNSAL, FUNDA ÖZKALYONCUOĞLU'NA SAHİP ÇIKTI

TV8'de yayınlanan "Aramızda Kalmasın" programının yorumcusu Funda Özkalyoncuoğlu'nun ünlü yazar Sabahattin Ali'nin 1946 yılında yayımlanmış "Kürk Mantolu Madonna" kitabını okuduğunu ve ABD'li şarkıcı Madonna hayatını anlattığını iddia etmesinin yankıları sürüyor.

18.10.2016 23:30

Dün yapılan bu büyük gaf anında sosyal medyada kendine yer buldu ve Özkalyoncuoğlu sosyal medya alaya konusu olmuştu. Çok sayıda ünlü isimde olaya dahil olarak Özkalyoncu hakkında esprili ve eleştirel paylaşımlarda bulunmuştu.

‘Kürk Mantolu Madonna’yı ‘Bizim Madonna’ sandı ortalık karıştı

Funda Özkalyoncuoğlu'ya destek ise bir dönem aynı programda yorumculuk yapan Tuba Ünsal'dan geldi. Ünsal, Instagram hesabından uzun bir yazı paylaşarak eski partnerine sahip çıktı.

Funda Özkalyoncuoğlu'dan eleştirilere cevap!

İşte Tuba Ünsal'ın o yazısı;Mevzuyu takip ediyorum iki gündür ve gerçekten bunları yazmazsam kendimi kötü hissedeceğim. Benim tanıdığım Funda Özkalyoncuoğlu her konuda bilgi sahibi, entelektüel bir kadındır. Yıllarca NTV de program yapmış, radyocu olarak en hazır cevap en fikri açık kadınlardandır. Bazen canlı yayında hele hele sabahın köründe basiretiniz bağlanabilir. Araştıracak mecaliniz kalmaz konuya gelişine konuşabilirsiniz. Bunun o kadar çok örneği var ki. Her alanda entelektüel olamayabilirsiniz.Size çok yakın çevremden onlarca örnek verebilirim, sanat alanında efsane gözüken isimlerin en basit sinema filmini duymadıklarına, edebiyatçılardan modaya ait en basit bilgiyi bilmediklerine şahit oldum. Sabahattin Ali'nin Kürk Mantolu Madonnası özellikle iki senedir en çok satanlarda, evet bunu bir çoğumuz biliyoruz ama bazen hayat sizi bazı konulara kör eder. Ne var bunda?Çok mu önemli? Neden acımasızca masaya yatırıyoruz ki? Çok üzgünüm bu olanlara.

Deniz Akkaya'dan Funda Özkalyoncuoğlu'ya şok sözler: Omurgasızlar ile asla dost olmadım

Yorumlar | 0
üye profil