Tuba Ünsal'dan 'nafaka' paylaşımı! "İkisiyle de kırmadan dökmeden ayrıldık"

Başından 2 evlilik geçen oyuncu Tuba Ünsal, eski eşlerine ömür boyu nafaka ödemek istemeyen erkeklere destek veren bir paylaşımda bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 12.05.2019 14:01
Değiştirme Tarihi: 12.05.2019 14:01
Tuba Ünsal'dan 'nafaka' paylaşımı! 'İkisiyle de kırmadan dökmeden ayrıldık'

İlk evliliğini Cem Çantaş, ikinci evliliğini Murat Pilevneli ve üçüncü evliliğini de Mirgün Cabas'la yapan Tuba Ünsal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tepkilerin odağı oldu. Yaptığı paylaşımda eski eşlerine ömür boyu nafaka ödemek zorunda olan erkeklere destek veren Ünsal, kadın takipçilerinin tepkisiyle karşılaştı.37 yaşında iki çocuk sahibi oyuncu, açıklamasında şunları söyledi:

"İki şahane adamdan iki şahane çocuğum oldu. İkisiyle de kırmadan dökmeden ayrıldık. Bu sadece benimle ilgili değildi, eski eşlerimin de katkısıyla oldu. Birini kalpten sevince ayrılıkta canın ne kadar yanarsa yansın o sevgiyi başka bir forma evirmek gerekli. Yoksa bu dünyaya getirmeye karar verdiğimiz çocuk çok etkilenir, yıpranır, hayata karşı baştan müthiş bir korkuyla başlar. Nafaka olayının çifte standardını görüyorum. Maalesef pek çok erkek bu konuda zor durumda bırakılıyor. Ayrıldığı karısı gayet sağlıklı, çalışabilecek bile olsa ömür boyu nafaka ödemek zorunda kalıyor. Sözüm hayatını evine adamış olan kadınlara değil. Neden erkek ömür boyu ayrılığın maddi yükünü göğüslüyor? İlk kez bunu söyleme gereği duyuyorum; iki ayrılığımda da hiçbir talebim olmadı. Hatta sadece çocuklarımı ve kişisel eşyalarımı aldım çıktım."Haber ile ilgili metin girin!.